Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Aktualności

Supra Brokers w mediach

17 | 10 | 2017

Wypowiedź prezesa zarządu Supra Brokers S.A. nt. Ubezpieczenie od burzy jako część procesu zarządzania ryzykiem w samorządach.

http://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/ubezpieczenie-t...

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW ZWYCIĘŻA!

11 | 10 | 2017

10 października 2017 – mecz II kolejki PWPW KLZ – Grupa „B”

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW ZWYCIĘŻA W MECZU WALKI Z AZS AWF WARSZAWA.

W hali Wrocławskiego Centrum Kongresowego, w drugiej kolejce walk grupy „B” PWPW KLZ spotkały się drużyny AZ SUPRA BROKERS Wrocław i AZS AWF Warszawa.

Obie drużyny o zbliżonym potencjale sportowym. Zespoły wzmocniły swoje składy w porównaniu do ubiegłego sezonu. W drużynie gospodarzy między innymi Jessica Blaszka (Holandia), brązowa medalistka Mistrzostw Świata, mocni wojownicy z Dagestanu Minkailov Zelimkhan i Magomedsultanov Zalimkhan. Warszawiacy w składzie z Alla Cherkasową ,olimpijką z Rio de Janeiro, brązową medalistką Mistrzostw Świata, Młodzieżowym Mistrzem Europy Romanem Pacurkowski i niezwykle skuteczną w ligowych bojach Anną Łukasiak.

Mecz rozpoczęły zawodniczki kategorii wagowej do 48 kg. Jessica Blaszka (AZ SUPRA BROKERS Wrocław) i Anna Łukasiak (AZS AWF Warszawa). Anna Łukasiak, to obecnie jedna z najlepszych zawodniczek w kraju, w tej kategorii wagowej. Kibice mogli więc liczyć na ciekawą walkę. Nie zawiedli się. Obie zawodniczki stworzyły wspaniały spektakl, a górą zawodniczka z Warszawy.

Swoją pierwszą walkę w lidze PWPW KLZ wygrał w kategorii 57 kg, Rosjanin w barwach AZ SUPRA BROKERS,Magomedsultanov Zalimkham. Odniósł on pewne zwycięstwo 12:0 z Adrianem Wagnerem i po tej walce gospodarze objęli prowadzenie w meczu 4:3.

Kolejne walki przyniosły wielkie sportowe emocje i trzy kolejne zwycięstwa dla ekipy gości , AZS AWF Warszawa. Roman Pacurkowski ( AZS AWF Warszawa), Młodzieżowy Mistrz Europy, pokonał na punkty 8:4, Mistrza Polski (71 kg) Dawida Karecińskiego. Ta porażka wprowadziła niepokój w sztabie trenerskim wrocławskiej AZ SUPRA BROKERS.

Ukrainki w składach obu ekip, w kategorii wagowej do 58 kg, dały pokaz zapaśniczego rzemiosła. Zacięty pojedynek, pełen zwrotów akcji i zwycięstwo na punkty dla zawodniczki AZS AWF Warszawa, Anheliny Lysak (4:2 w punktach walki).

Kategoria 74 kg, styl wolny i zwycięstwo Pavlo Kipena z Warszawy.

Po tej walce drużyna z Warszawy prowadziła już 12:7. Wiarę w zwycięstwo przywrócił wrocławianom Filip Chrząszcz, który po wyrównanej walce zwyciężył Maksa Zacharczuka.

W kolejnej kategorii wagowej zmierzyły się młoda, wschodząca gwiazda światowych zapasów, Czeszka, Adela Hanzlickova i doświadczona Ukrainka, olimpijka z Rio de Janeiro Alla Cherkasova. Pojedynek obfitujący w akcje techniczne, pełen walki na najwyższym światowym poziomie i kolejna walka dla AZS AWF Warszawa. Alla Cherkasova wygrywa 10:7.

Stan meczu 15 : 11 dla AZS AWF Warszawa. Emocje sięgają zenitu. Dwa pojedynki do końca meczu i wrocławscy kibice, wspierają swych zawodników. Wciąż wierzą w sukces swojego zespołu.

Nie zawiedli się. Znakomity pojedynek w kategorii wagowej do 97 kg, styl wolny. Rosjanin Minkailov Zalimkam ( AZ SUPRA BROKERS Wrocław) wygrywa 6:0 z Azerem Magomedrasulem Gazimagomedovem.

Wrocławscy kibice, pełni wiary w kapitana ekipy AZ SUPRA BROKERS Łukasza Banaka. To on daje zwycięstwo drużynie z Wrocławia. Ciężki bój z młodym warszawskim zapaśnikiem Marcinem Luto i wygrana 6:0.

Drugie w sezonie zwycięstwo ekipy AZ SUPRA BROKERS Wrocław. Wrocławianie odnoszą zwycięstwo, które na dzień dzisiejszy daje im prowadzenie w grupie „B” PWPW KLZ.

AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW vs AZS AWF WARSZAWA
17 : 15

FW 48 kg Zapasy kobiet
JESSICA BLASZKA : ANNA ŁUKASIAK
(0:3) ( 0:2 pkt. techniczne)

FS 57 kg Styl Wolny
MAGOMEDSULTANOV ZELIMKAN : ADRIAN WAGNER
(4:0) (12:0 pkt. techniczne)

GR 66 kg Styl klasyczny
DAWID KARECIŃSKI : ROMAN PACURKOWSKI
(1:3) (4:8 pkt. techniczne)

FW 58 kg Zapasy kobiet
TATIANA KIT : ANHELINA LYSAK
(1:3) (2:4 pkt. techniczne)

FS 74 kg Styl Wolny
ERYK MAJ : PAVLO KIPEN
(1:3) (3:4 pkt. techniczne)

GR 85 kg Styl klasyczny
FILIP CHRZĄSZCZ : MAKS ZAKHARCZUK
(3:0) (3:0 pkt. techniczne)

FW 69 kg Zapasy kobiet
ADELA HANZLICKOVA : ALLA CHERKASOVA
(1:3) (7:10 pkt. techniczne)

FS 97 kg Styl Wolny
MINKAILOV ZELIMKHAN : GAZIMAGOMEDOV MAGOMEDRASUL
(3:0) (6:0 pkt. techniczne)

GR 130 kg Styl klasyczny
ŁUKASZ BANAK : MARCIN LUTO
(3:0) ( 6:0 pkt. techniczne)

Relacja ze spotkania zespołu AZ SUPRA BROKERS vs KS UNIA RACIBÓRZ

10 | 10 | 2017

PWPW KLZ – KS UNIA RACIBÓRZ VS AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

Arena Rafako Racibórz miejscem rozgrywek PWPW KLZ. Drugi mecz grupy „B”. Spotkanie ubiegłorocznego wicemistrza Polski drużynowej ligi PWPW KLZ z mocno wzmocnioną, piąta drużyną ubiegłego sezonu AZ SUPRA BROKERS Wrocław

Spotkanie rozpoczęło się od walki w kategorii do 130 kg. Nowy nabytek gospodarzy Siarhei Staradub spotkał się z Mistrzem Polski 2017, Łukaszem Banakiem. Początek walki bez punktów. Obrona parteru przez reprezentanta gospodarzy. Siarhei Starodup znakomicie wykorzystuje przyznany mu parter, uchwyt ręka głowa i sześć punktów na koncie Białorusina. Runda kończy się wynikiem 6:1 dla zawodnika Unii Racibórz. W kolejnej rundzie Łukasz Banak ponownie nie wykorzystał parteru. Białorusin kontroluje walkę i wynik nie ulega zmianie. Prowadzenie w meczu obejmuje raciborska Unia.

Panie swoje walki rozpoczęły od kategorii wagowej 48 kg. Agata Walerzak ,Joker w drużynie Unii, zmierzyła się z Jessicą Blaszką. Holenderka to między innymi brązowa medalistka Mistrzostw Świata 2015

.

Już na początku walki trenerzy AZ Supra Brokers Wrocław rzucili protest do akcji na zonie wykonanej przez Agatę Walerzak. Sędzia pojedynku Bartosz Dorociak po przeanalizowaniu zapisu walki, pierwsze punkty przyznał zawodniczce gospodarzy. W drugiej minucie walki Jessica Blaszka wyrównuje stan pojedynku wypychając Agatę Walerzak za matę. Kolejny atak Blaszki i dwa punkty za sprowadzenie do parteru. Po pierwszej rundzie wynik 3:1 dla zawodniczki AZ Supra Brokers Wrocław. Druga runda, to ataki Agaty Walerzak i skuteczne kontry zawodniczki gości. Walka kończy się wynikiem 11:1 dla zawodniczki z Holandii. Młoda zawodniczka z Raciborza nie czuła respektu przed utytułowaną rywalką, to znakomite sportowe doświadczenie dla wielkiej nadziei polskich zapasów kobiet, brązowej medalistki tegorocznych Mistrzostw Europy juniorek..

Kategoria 57 kg rozpoczęła walki zawodników w stylu wolnym. Dziewięciokrotny Mistrz Polski Adrian Hajduk zmierzył się z Rosjaninem Zalikhmanem Magomedsultanovem. Początek walki dla zawodnika z Wrocławia, wypchnięcie za matę i 1:0. Czujność starego wygi, znakomita akcja za 4 punkty i to zawodnik Unii objął prowadzenie, które dowiózł do końca pierwszej rundy. W drugiej rundzie Mistrz Polski zdobywa punkty wykonując wózek i umacnia się na prowadzeniu. Pod koniec rundy jeszcze udanie kontruje wózek i dodaje kolejne dwa punkty. Sprowadza jeszcze do parteru w następnej akcji, nie zdążył jednak wygrać przez przewagę techniczną, zabrakło jednego punktu (12:1). Wyśmienita walka Mistrza Polski. Adrian Hajduk daje swojej drużynie prowadzenie w meczu.

66 kg, to walka w stylu klasycznym. Arkadiusz Gucik (KS Unia Racibórz) kontra Dawid Kareciński (AZ Supra Brokers Wrocław). Początek walki to niesamowita praca Arkadiusza Gucika. Wywalczył prawo ataku w parterze. Nie wykorzystał jednak swojej szansy na pierwsze punkty. Z kolei Dawid Kareciński wykonuje rzut z wyniesienia za 2 punkty i stosunkiem 2:0, dla Dawida Karecińskiego kończy się pierwsza runda. Druga runda zacięty bój o każdy centymetr maty. Doświadczenie Mistrza Polski 2017, w kategorii 71 kg Dawida Karecińskiego, kontrolowanie poczynań rywala, trzy udane wózki i na minutę do końca walki 8:0. Na niespełna 30 sekund do końca drugiej rundy Dawid Kareciński wchodzi w pas, sprowadza do parteru, wykonuje wózek i walka kończy się przez przewagę techniczną. Zwycięstwo wrocławskiego wojownika daje prowadzenie AZ Supra Brokers 9:7.

W następnej walce zaprezentowały się panie w kategorii wagowej do 58 kg. Agnieszka Król    ( KS Unia Racibórz) i Tatiana Kit, Ukrainka w barwach AZ Supra Brokers Wrocław. Zawodniczka z Ukrainy to dwukrotna Mistrzyni Europy U-23, wicemistrzyni Europy i brązowa medalistka Mistrzostw Świata. Początek walki dla Ukrainki. Prowadzenie 2:0. Walka bardzo otwarta i zacięta. Niespełna 2 minuty walki i 8:2 dla Tatyany Kit. Z upływem czasu dominacja Ukrainki staje się coraz większa. Kolejne zejścia w nogi zakończone zaliczeniem punktów i pojedynek tych zawodniczek kończy się zwycięstwem przez przewagę techniczną zawodniczki AZ Supra Brokers Wrocław, Tatyany Kit. Stan meczu 13:7.

Andrzej Sokalski Mistrz Polski (KS Unia Racibórz) i Eryk Maj (AZ SUPRA BROKERS Wrocław) to pojedynek w kategorii 74 kg-styl wolny. Reprezentant Polski na tegorocznych Mistrzostwach Świata Andrzej Sokalski, niweluje straty swojej drużyny, pewnie zwyciężając już w pierwszej rundzie 12:0. Prowadzenie ekipy z Wrocławia zmniejsza się do stanu 13:11.

Walka klasyków i ulubieńca publiczności Mateusza Wolnego (KS Unia Racibórz) z Filipem Chrząszczem to rywalizacja, która może dać gospodarzom prowadzenie w meczu. Filip Chrząszcz to zawodnik, który w ostatnim czasie poczynił duże postępy w swym sportowym rozwoju. Mateusz Wolny, czterokrotny wicemistrz Polski, to zawodnik bardzo doświadczony, który już wielokrotnie dawał swoim kibicom powody do radości. Pierwsza runda dla raciborzanina 5:0. W drugiej rundzie efektowny rzut z wyniesienia za cztery punkty, szaleństwo na trybunach i ogromna szansa na zwycięstwo przez przewagę techniczną. Mateusz Wolny osiąga swój cel . Prowadzenie Unii 15:13. Do końca meczu dwa pojedynki.

Kategoria wagowa do 69 kg . Walka Agaty Tatar (KS Unia Racibórz) i Adeli Hanzlickovej z Czech reprezentującej AZ Supra Brokers Wrocław. Początek walki dla Agaty Tatar, jednak w końcówce pierwszej rundy wózek i młynek wykonaniu Czeszki dały jej prowadzenie 5:1. Po udanej roladzie na początku drugiej rundy Adela Hanzlickova kładzie zawodniczkę z Raciborza na łopatki. Cztery duże punkty dla AZ Supra Brokers Wrocław i stan meczu 17:15 dla gości. Czeszka, trzykrotna wicemistrzyni Europy U-23, potwierdza, że będzie mocnym punktem ekipy z Wrocławia.

Zacięty i pasjonujący był to mecz. O zwycięstwie w meczu zadecydowała walka w kategorii 97 kg. Sebastian Jezierzański (KS Unia Racibórz) i Rosjanin w barwach AZ Supra Brokers Wrocław, Minkailov Zelikhman. Zapaśnicze szachy w pierwszych momentach walki. Po dwóch minutach pojedynku zawodnik gości zdobywa punkt za wypchnięcie Sebastiana Jezierzańskiego za matę. Kolejne minuty tej walki to znakomite zapaśnicze widowisko, pełne prób ataków, udanych obron. Jeszcze kontra Rosjanina w ostatnich sekundach i 5:0 wygrywa zawodnik AZ Supra Brokers Wrocław.

Ten wyrównany, stojący na wysokim poziomie sportowym pojedynek wygrywa drużyna AZ Supra Brokers Wrocław 20:15. Wynik, który zapowiada bardzo ciekawą rywalizację w grupie „B” w następnych kolejkach PWPW KLZ. Kolejne mecze w tej grupie zapowiadają się jako widowiska pełne emocji i trudno w nich będzie wytypować zwycięzcę.

KS UNIA RACIBÓRZ v AZ SUPRA BROKERS WROCŁAW

GR 130 Greco-Roman SIARHEI STARADUP 3:1 ŁUKASZ BANAK (6:1 pkt. Tech.)

FW 48 Feminne AGATA WALERZAK 1:3 JESSICA BLASZKA (1:11)                                                      Wrestling

FS 57 Free Style ADRIAN HAJDUK 3:1 MAGOMEDSULTANOV ZAMIKHAN (12:1)

GR 66 Greco Roman ARKADIUSZ GUCIK 0: 4 DAWID KARECIŃSKI (0:12)

FW 58 Feminne AGNIESZKA KRÓL 0:4 TATYANA KIT  (2:14)                                                         Wrestling 

FS 74 Free Style ANDRZEJ SOKALSKI 4:0 ADRIAN HAJDUK (12:0)

GR 85 Greco Roman MATEUSZ WOLNY 4:0 FILIP CHRZĄSZCZ (13:0)

FW 69 Feminne AGATA TATAR 0:4 ADELA HANZLICKOVA Wrestling (2:7)

FS 97 Free Style SEBASTIAN JEZIEZRZAŃSKI 0:3 MINKAILOV ZELIKHMAN (0:5)

Supra Brokers S.A. Partnerem Konferencji Hospital & Healthcare Management 2017 22-23.06.2017

10 | 07 | 2017

W dniach 22-23 czerwca 2017 r.  w Warszawie w Hotelu Aiport Okęcie miała miejsce XI Międzynarodowa Konferencja Hospital & Healthcare Management 2017 r., która odbyła się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Zdrowia, zaś udział  w niej wzięło 300 menedżerów zdrowia, w tym firma Supra Brokers S.A. która była Partnerem Konferencji.

Determinującą tematyką Spotkania były zagadnienia związane z aktualną problematyką ochrony zdrowia, m.in.: zostały podniesione takie tematy jak: sieci szpitali, reformy systemu ratownictwa, organizacji i zarządzania obszarem intensywnej terapii oraz terapii progresywnej.

Również ze strony firmy Supra Brokers S.A. radca prawny Kamil Kosowski, wygłosił prelekcję dotyczącą: „Perspektywy poprawy jakości w ochronie zdrowia w Polsce”.

Supra Brokers S.A. Partnerem Konferencji STOMOZ w Rytwianach 19-20 czerwiec 2017

10 | 07 | 2017

W dniach 19 -20 czerwca 2017r. w Rytwianach odbyło się Walne Zgromadzenie, w którym udział wzięli członkowie STOMOZ oraz delegaci z firmy Supra Brokers S.A. która tradycyjnie była Partnerem Konferencji. Podczas wydarzenia radca prawny Supra Brokers S.A. Kamil Kosowski wygłosił prelekcje na temat: „Perspektywy poprawy jakości w ochronie zdrowia w Polsce”, co było ściśle związane z tematyką przewodnią Konferencji, która dotyczyła aktualnej problematyki ochrony zdrowia.

Supra Brokers laureatem w konkursie Perły Medycyny

31 | 05 | 2017

Miło nam poinformować, że Supra Brokers została laureatem w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY nagrody specjalnej "Perły Medycyny 10-lecia" oraz I nagrody  w kategorii "Usługi dla sektora medycznego"

Podczas Wielkiej Gali „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2017”, która odbyła się w dn. 19.05. 2017 r. w Sangate Hotel Aiport w Warszawie, zostali ponownie wyłonieni Laureaci konkursu medycznego Perły Medycyny, które realizowane są w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

Firma Supra Brokers S.A. po raz kolejny została nagrodzona w tym prestiżowym konkursie, który wyróżnia podmioty działające w branży medycznej, mogące pochwalić się dynamicznym rozwojem i które wyznaczając trendy w zarządzaniu stają się wzorem i wizytówką w polskiej gospodarce.

Firma Supra Brokers S.A. została laureatem nagrody specjalnej "Perły Medycyny 10-lecia" Oraz I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY w kategorii "Usługi dla sektora medycznego".

Supra Brokers podczas Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ

31 | 05 | 2017

W dniach 8 - 9.05.2017r. w Sycowie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ, którego partnerem była Supra Brokers S.A. Podczas wystąpienia radca prawny Supra Brokers S.A. poruszył temat pt. „Perspektywy doskonalenia jakości dla sektora medycznego w Polsce”.

Supra Brokers partnerem XXII Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich

31 | 05 | 2017

W dniach 11-12.05.2017r. w Kołobrzegu odbyło się XXII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. Supra Brokers S.A. była partnerem wydarzenia. Obecni na tym wydarzeniu delegaci przyjęli 6 stanowisk w sprawach dotyczących samorządu powiatowego. Podczas XXII Zgromadzenia Ogólnego ZPP odbyła się uroczystość wręczania nagród zwycięzcom Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów za rok 2016.

 

Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu. 

Szansa dla Nepalu

07 | 04 | 2017

 Supra Brokers S.A. sponsorem projektu „Szansa dla Nepalu”

Pod koniec lipca 2016 roku studenci z Collegium Medicum w Bydgoszczy wyruszyli do Nepalu. Celem ich projektu- "Szansa dla Nepalu" było wyposażenie ośrodka zdrowia w jednej z himalajskich wiosek oddalonej o 150 km od stolicy kraju Katmandu. Do wyjazdu przygotowywali się kilka miesięcy podczas których gromadzili sprzęt, układali plan wyprawy, poszukiwali sponsorów. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy wspomóc to przedsięwzięcie. Dzięki naszej pomocy Nepalczycy są przyjmowani w pełni wyposażonym ośrodku zdrowia, mają zapewniony roczny zapas leków oraz najpotrzebniejszy sprzęt medyczny.

XII Forum Rynku Zdrowia

07 | 04 | 2017

Supra Brokers sponsorem głównym XII Forum Rynku Zdrowia

W dniach 26-27 października 2016 r. odbyło się w Warszawie XII Forum Rynku Zdrowia. Ta jesienna dwudniowa konferencja stała się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych publicznych debat
o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Co roku w Forum Rynku Zdrowia uczestniczy ponad 1000 przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska medycznego w naszym kraju, m.in. wybitne postaci medycyny, menedżerowie placówek medycznych, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej. 

Prezes Zarządu Supra Brokers S.A. Rafał Holanowski został prelegentem sesji „Zdrowy szpital. Zarządzanie szpitalami – wybrane zagadnienia”, podczas której mówił m.in. o Zarządzaniu Ryzykiem: finansowym, prawnym oraz klinicznym w szpitalu.

Kolejna sesja podczas, której Prezes Supra Brokers S.A. był prelegentem to „Powikłania, zdarzenia niepożądane, błędy medyczne – odpowiedzialność prawna placówek medycznych i ich personelu”, gdzie poruszony został temat skali roszczeń pacjentów w polskich szpitalach, odejście od obowiązku wykupywania przez podmioty lecznicze ubezpieczenia od zdarzeń medycznych; podsumowanie działalności wojewódzkich komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych, a także fundusz wypadkowy jako źródło wypłacania rekompensat dla pacjentów.