Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Aktualności

Supra Brokers S.A. Partnerem Konferencji Hospital & Healthcare Management 2017 22-23.06.2017

10 | 07 | 2017

W dniach 22-23 czerwca 2017 r.  w Warszawie w Hotelu Aiport Okęcie miała miejsce XI Międzynarodowa Konferencja Hospital & Healthcare Management 2017 r., która odbyła się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Zdrowia, zaś udział  w niej wzięło 300 menedżerów zdrowia, w tym firma Supra Brokers S.A. która była Partnerem Konferencji.

Determinującą tematyką Spotkania były zagadnienia związane z aktualną problematyką ochrony zdrowia, m.in.: zostały podniesione takie tematy jak: sieci szpitali, reformy systemu ratownictwa, organizacji i zarządzania obszarem intensywnej terapii oraz terapii progresywnej.

Również ze strony firmy Supra Brokers S.A. radca prawny Kamil Kosowski, wygłosił prelekcję dotyczącą: „Perspektywy poprawy jakości w ochronie zdrowia w Polsce”.

Supra Brokers S.A. Partnerem Konferencji STOMOZ w Rytwianach 19-20 czerwiec 2017

10 | 07 | 2017

W dniach 19 -20 czerwca 2017r. w Rytwianach odbyło się Walne Zgromadzenie, w którym udział wzięli członkowie STOMOZ oraz delegaci z firmy Supra Brokers S.A. która tradycyjnie była Partnerem Konferencji. Podczas wydarzenia radca prawny Supra Brokers S.A. Kamil Kosowski wygłosił prelekcje na temat: „Perspektywy poprawy jakości w ochronie zdrowia w Polsce”, co było ściśle związane z tematyką przewodnią Konferencji, która dotyczyła aktualnej problematyki ochrony zdrowia.

Supra Brokers laureatem w konkursie Perły Medycyny

31 | 05 | 2017

Miło nam poinformować, że Supra Brokers została laureatem w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY nagrody specjalnej "Perły Medycyny 10-lecia" oraz I nagrody  w kategorii "Usługi dla sektora medycznego"

Podczas Wielkiej Gali „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2017”, która odbyła się w dn. 19.05. 2017 r. w Sangate Hotel Aiport w Warszawie, zostali ponownie wyłonieni Laureaci konkursu medycznego Perły Medycyny, które realizowane są w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

Firma Supra Brokers S.A. po raz kolejny została nagrodzona w tym prestiżowym konkursie, który wyróżnia podmioty działające w branży medycznej, mogące pochwalić się dynamicznym rozwojem i które wyznaczając trendy w zarządzaniu stają się wzorem i wizytówką w polskiej gospodarce.

Firma Supra Brokers S.A. została laureatem nagrody specjalnej "Perły Medycyny 10-lecia" Oraz I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY w kategorii "Usługi dla sektora medycznego".

Supra Brokers podczas Walnego Zgromadzenia Członków Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ

31 | 05 | 2017

W dniach 8 - 9.05.2017r. w Sycowie odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Oddziału Dolnośląskiego STOMOZ, którego partnerem była Supra Brokers S.A. Podczas wystąpienia radca prawny Supra Brokers S.A. poruszył temat pt. „Perspektywy doskonalenia jakości dla sektora medycznego w Polsce”.

Supra Brokers partnerem XXII Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich

31 | 05 | 2017

W dniach 11-12.05.2017r. w Kołobrzegu odbyło się XXII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. Supra Brokers S.A. była partnerem wydarzenia. Obecni na tym wydarzeniu delegaci przyjęli 6 stanowisk w sprawach dotyczących samorządu powiatowego. Podczas XXII Zgromadzenia Ogólnego ZPP odbyła się uroczystość wręczania nagród zwycięzcom Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów za rok 2016.

 

Laureatom serdecznie gratulujemy sukcesu. 

Szansa dla Nepalu

07 | 04 | 2017

 Supra Brokers S.A. sponsorem projektu „Szansa dla Nepalu”

Pod koniec lipca 2016 roku studenci z Collegium Medicum w Bydgoszczy wyruszyli do Nepalu. Celem ich projektu- "Szansa dla Nepalu" było wyposażenie ośrodka zdrowia w jednej z himalajskich wiosek oddalonej o 150 km od stolicy kraju Katmandu. Do wyjazdu przygotowywali się kilka miesięcy podczas których gromadzili sprzęt, układali plan wyprawy, poszukiwali sponsorów. Niezmiernie cieszymy się, że mogliśmy wspomóc to przedsięwzięcie. Dzięki naszej pomocy Nepalczycy są przyjmowani w pełni wyposażonym ośrodku zdrowia, mają zapewniony roczny zapas leków oraz najpotrzebniejszy sprzęt medyczny.

XII Forum Rynku Zdrowia

07 | 04 | 2017

Supra Brokers sponsorem głównym XII Forum Rynku Zdrowia

W dniach 26-27 października 2016 r. odbyło się w Warszawie XII Forum Rynku Zdrowia. Ta jesienna dwudniowa konferencja stała się jedną z najbardziej prestiżowych i reprezentatywnych publicznych debat
o obecnym stanie oraz przyszłości systemu ochrony zdrowia w Polsce.

Co roku w Forum Rynku Zdrowia uczestniczy ponad 1000 przedstawicieli szeroko rozumianego środowiska medycznego w naszym kraju, m.in. wybitne postaci medycyny, menedżerowie placówek medycznych, przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej. 

Prezes Zarządu Supra Brokers S.A. Rafał Holanowski został prelegentem sesji „Zdrowy szpital. Zarządzanie szpitalami – wybrane zagadnienia”, podczas której mówił m.in. o Zarządzaniu Ryzykiem: finansowym, prawnym oraz klinicznym w szpitalu.

Kolejna sesja podczas, której Prezes Supra Brokers S.A. był prelegentem to „Powikłania, zdarzenia niepożądane, błędy medyczne – odpowiedzialność prawna placówek medycznych i ich personelu”, gdzie poruszony został temat skali roszczeń pacjentów w polskich szpitalach, odejście od obowiązku wykupywania przez podmioty lecznicze ubezpieczenia od zdarzeń medycznych; podsumowanie działalności wojewódzkich komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych, a także fundusz wypadkowy jako źródło wypłacania rekompensat dla pacjentów.

AZ Supra Brokers

07 | 04 | 2017

Supra Brokers S.A. sponsorem tytularnym pierwszego we Wrocławiu klubu zapaśniczego Akademia Zapasów Supra Brokers

Jest mi niezmiernie miło poinformować, iż Józef Tracz - wicemistrz olimpijski stworzył we współpracy z Prezesem Zarządu Supra Brokers S.A. Rafałem Holanowskim, pierwszy we Wrocławiu zawodowy klub zapaśniczy, który nosi nazwę Akademia Zapasów Supra Brokers.

Drużyna AZ Supra Brokers Wrocław jednoczy zawodników z dwóch stylów zapaśniczych - klasycznego oraz wolnego zarówno mężczyzn i kobiet, walczących w rozgrywkach Krajowej Ligii Zapaśniczej. Klub może pochwalić się wieloma utytułowanymi zawodnikami. Drużyna AZ Supra nieustannie się rozwija, a jednym z jej celów jest pozyskiwanie utalentowanych zawodników i zawodniczek z zagranicy. Klub stawia bowiem na umożliwienie zapaśnikom rywalizacji z najlepszymi przeciwnikami, a tym samym zapewnienie widzom zawodów na najwyższym poziomie.

Forum Szpitali Klinicznych 10-11.10.2016

07 | 04 | 2017

Supra Brokers S.A. partnerem konferencji Forum Szpitali Klinicznych w dniach 10-11.10.2016r.

W dniach 10-11 października 2016 r. w Poznaniu odbyło  się XV Forum Szpitali. Konferencja podobnie jak w latach ubiegłych, była niepowtarzalną sposobnością do wymiany doświadczeń i dyskusji na temat aktualnych wyzwań związanych z funkcjonowaniem sektora ochrony zdrowia. Podczas tegorocznego spotkania podjęto szereg dyskusji panelowych, w których uczestniczyli przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Rektorzy Uczelni Medycznych, osoby zarządzające placówkami medycznymi. Poruszony również został temat zarządzania szpitalami w wymiarze międzynarodowym – dobre praktyki w tym zakresie omówione zostały przez gości z zagranicy. Radosław Radom, adwokat i pełnomocnik Supra Brokers S.A.  poruszył podczas swojego wystąpienia bardzo ważny temat Zarządzania Ryzkiem Klinicznym w szpitalach.

I Kongres Zdrowia

30 | 09 | 2016

W dniach 29-30.09.2016r. Supra Brokers S.A. miała przyjemność być partnerem podczas I Kongresu Zdrowia organizowanego przez Pracodawców RP.

Prezes Zarządu Supra Brokers S.A. Rafał Holanowski został moderatorem panelu dyskusyjnego „Ryzyko i Zarządzanie Ryzykiem w medycynie”. Każde działanie w medycynie wiąże się z ryzykiem, czy też niepewnością. Ryzyko występuje w wielu obszarach działalności leczniczej i wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo pacjenta, a w konsekwencji na kondycję finansową szpitala. W obliczu obserwowanego w ostatnich latach zjawiska rosnącej liczby roszczeń pacjentów z tytułu tzw. błędów medycznych i ich kosztów, ryzyko w procesie udzielania świadczeń zdrowotnych nabiera szczególnego wymiaru i implikuje potrzebę wdrażania procesów mających na celu jego minimalizowanie. Identyfikacja, analiza ryzyka, a następnie zastosowanie adekwatnej metody jego podjęcia stanowią gwarancję efektywności procesu Zarządzania Ryzykiem Klinicznym. Celem panelu było przedstawienie praktycznych rozwiązań mających na celu wdrożenie i realizację procesu zarządzania ryzykiem w szpitalu oraz określenie w tym procesie roli prawnika, ubezpieczenia i zakładów ubezpieczeń.

Ekspertami biorącymi udział w dyskusji byli m.in.

Piotr Daniluk – Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Ubezpieczeniowej

Paweł Grzesiowski- Dyrektor Centrum Medycyny Zapobiegawczej i Rehabilitacji w Warszawie, prezes Fundacji Instytut Profilaktyki Zakażeń

Piotr Warczyński- Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia

Małgorzata Lipowska - ekspert Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w International Social Security Association (ISSA)

Andrzej Liwacz - Dyrektor Zarządzający ds. Produktów Korporacyjnych TUiR Allianz Polska

Andrzej Różycki- Ekspert Pracodawców RP. Rzeczoznawca branżowy PZiTS w specjalności: wentylacja, klimatyzacja, instalacje specjalne w zakresie wykonawstwa

Katarzyna Walaszek- Uczestniczyła w wielu projektach w tym również w projekcie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Od 2014 roku Audytor wiodący firmy Det Norske Veritas

Michał Bedlicki-Współtwórca Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Programu Akredytacji