Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Aktualności

Supra Brokers S.A. jest już na Rajdzie Ratownictwa Medycznego.

13 | 06 | 2018

Przedstawiciele Supra Brokers S.A. są już na miejscu na Otwartych Mistrzostwach Ziemi Podlaskiej w Ratownictwie Medycznym XIV Podlaskiego Rajdu Ratownictwa Medycznego, które odbywają się w Wólce Nadbużnej. Spotkanie z ratownikami medycznymi oraz przedstawicielami stacji pogotowia z całej Polski jest ważnym elementem pracy Supra Brokers S.A. na rynku medycznym.

 

Supra Brokers S.A. uczestnikiem Konferencji Związków Pracodawców w dniach 4-6 lipca

11 | 06 | 2018

W dniach 4-6 lipca 2018 r odbędzie się Konferencja Związku Pracodawców.

Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym „Guzianka” w miejscowości Ruciane Nida, przy Ul. Guzianka 7.

Organizatorem Konferencji jest Związek Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur wraz z Mazowieckim Porozumieniem Szpitali Powiatowych.

Supra Brokers S.A. będzie miała również swoje wystąpienie. Tematem przewodnim będzie:

„Cyber ryzyko i Cyber bezpieczeństwo – sposoby na zabezpieczenie”.

Nasz panel poprowadzi nasz Pełnomocnik Zarządu Jacek Bilski.

 

Supra Brokers S.A. Obserwatorem Mistrzostw Ziemi Podlaskiej w Ratownictwie Medycznym

08 | 06 | 2018

Supra Brokers S.A. weźmie udział jako Obserwator w XIV Podlaskim Rajdzie Ratownictwa Medycznego - Mistrzostwa Ziemi Podlaskiej. Całość wydarzenia odbędzie się w dniach 13 – 16 czerwca 2018r. w Wólce Nadbużnej. Organizatorem wydarzenia jest SP ZOZ WSPR w Białymstoku.
Szczegóły wydarzenia wraz z programem ramowym znajdą Państwo pod adresem :

http://www.pogotowie.bialystok.pl/?page_id=6632

Supra Brokers S.A. Partnerem XII Konferencji Hospital&Healthcare Management 2018

24 | 05 | 2018

W dniach 21-22 Czerwca 2018 Supra Brokers S.A. będzie Partnerem XII Konferencji Hospital&Healthcare Management 2018, której Organizatorem jest Wydawnictwo Termedia.

Konferencja będzie miała miejsce w Hotelu Airport Okęcie przy Ul. 17 Stycznia 24.

Kierownikiem naukowym będzie: Jarosław J. Fedorowski, prof. nadzw. MD, PhD, MBA, FACP, FESC

Program Całej Konferencji znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

https://www.termedia.pl/Konferencje?program&e=784&p=5700

 

 

Prezes Zarządu Supra Brokers S.A. Pan Rafał Holanowski Członkiem Business Centre Club.

17 | 05 | 2018

Informujemy, że z dniem 11 Maja 2018 r. Prezes Zarządu Supra Brokers S.A. Pan Rafał Holanowski został Członkiem Business Centre Club.

Supra Brokers S.A. Uczestnikiem Konferencji naukowo-szkoleniowej Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych 17-18 Maja 2018 r.

14 | 05 | 2018

W dniach 17-18 Maja 2018 r. w hotelu „Rewita Rynia” w Białobrzegach Supra Brokers S.A. będzie Uczestnikiem Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Organizowanej przez Ogólnopolski Związek Pracodawców Szpitali Powiatowych . Tematem przewodnim spotkania będzie „Quo Vadis reformo - ochrona zdrowia, zdobyte doświadczenie, rozwiązania". W konferencji wezmą udział Dyrektorzy zrzeszeni w OZPSP oraz Dyrektorzy szpitali powiatowych z całego kraju a także zaproszeni przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia i środowisk medycznych

Supra Brokers S.A. partnerem VI Regionalnej Konferencji Polskiej Federacji Szpitali

14 | 05 | 2018

W dniu 17 Maja 2018 r . Supra Brokers S.A. będzie partnerem VI Regionalnej Konferencji Polskiej Federacji Szpitali, która odbędzie się w Zamościu w hotelu „Artis”. Uczestnikami Konferencji będą Eksperci i specjaliści w dziedzinie ochrony zdrowia przedstawią problematykę funkcjonowania sieci szpitali, e-zdrowia i zagadnień związanych z RODO.

 

II Kongres Zdrowia Za Nami – a jak było ?

09 | 05 | 2018

Za nami II Kongres Zdrowia, który się odbył 26 kwietnia w Warszawie.

Jednym z poruszanych tematów na Konferencji była Jakość w polskich Szpitalach. Jak przyznał Prezes Zarządu Supra Brokers Rafał Holanowski jakość to poprawa bezpieczeństwa pacjenta, wzrost efektywności i skuteczności leczenia, skrócenie niezbędnych hospitalizacji i ograniczenie dodatkowych procedur. To także szansa na uwolnienie ogromnych środków finansowych, które można przeznaczyć na nowy sprzęt, zwiększenie dostępności świadczeń, a także podnoszenie kwalifikacji personelu medycznego. Poprawa jakości leczenia to  zwiększenie dostępu do najskuteczniejszych terapii, a nowoczesna farmakoterapia przynosi korzyści zarówno dla pacjentów, jak i dla budżetu, bo generuje długoterminowe oszczędności w systemie ochrony zdrowia i opieki społecznej i umożliwia szybszy powrót pracownika do zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wywiadem udzielonym przez Prezesa Zarządu Supra Brokers dla wydawnictwa Termedia pod poniższym linkiem :

https://www.termedia.pl/mz/Rafal-Holanowski-Podnoszenie-jakosci-to-szansa-i-bezwzgledny-obowiazek-kazdej-placowki,30037.html

Moderatorem naszego panelu był - Prezes Zarządu SUPRA BROKERS  Rafał Holanowski

Ekspertami w dyskusji byli :

Wioletta Andrzejczak - POLSKI INSTYTUT JAKOŚCI W OPIECE ZDROWOTNEJ

Prof. nadzw. Jarosław Fedorowski - POLSKA FEDERACJA SZPITALI

Agnieszka Kujawska-Misiąg - WOJEWÓDZKI SZPITAL ZAKAŹNY W WARSZAWIE

Dariusz Malczyk - SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RODZINY W WARSZAWIE

Marek Posobkiewicz - GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY

Andrzej Sokołowski - OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SZPITALI PRYWATNYCH

Piotr Warczyński - EKSPERT OCHRONY ZDROWIA

Piotr Welenc - WOLTERS KLUWER

IV Europejski Kongres Samorządów zakończony

09 | 05 | 2018

27 kwietnia odbył się IV Europejski Kongres Samorządów w Krakowie. Tematem przewodnim spotkania był : „Samorząd strategią dla przyszłości”. Podczas IV Kongresu nie zabrakło miejskich ścieżek tematycznych poświęconych kwestii samorządu gospodarczego oraz rozwoju turystyki. Dwudniowy program obejmował blisko 70 wydarzeń podzielonych na 7 ścieżek tematycznych. Supra Brokers objęła patronat nad panelem dyskusyjnym pt. „ Ubezpieczenia szkolne NNW obowiązek samorządu czy kłopot”. Moderatorem całej dyskusji był Pełnomocnik Zarządu Jacek Bilski.

 

Supra Brokers S.A. partnerem Europejskiego Kongresu Samorządów

25 | 04 | 2018

Supra Brokers S.A. partnerem Europejskiego Kongresu Samorządów organizowanego przez Instytut Studiów Wschodnich. Konferencja odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2018 roku w Krakowie w Centrum Kongresowym ICE przy Ul. Marii Konopnickiej 17. Będzie to najważniejsze spotkanie przedstawicieli władz regionalnych z krajów Europy z przedstawicielami administracji publicznej i Unii Europejskiej.

Europejski Kongres Samorządowy to miejsce spotkań liderów samorządowych z biznesem, organizacjami samorządowymi i pozarządowymi, przedstawicielami ministerstw i agend rządowych łącznie blisko 2000 osób. Podczas konferencji swoje wystąpienie będzie miał Pełnomocnik Zarządu Supra Brokers Pan Jacek Bilski , którego tematem wystąpienia będzie : „Ubezpieczenia szkole NNW – obowiązek samorządu czy kłopot?"

Zapraszamy wszystkich serdecznie a więcej szczegółów na temat Konferencji znajdą Państwo pod poniższym linkiem:

http://www.forum-ekonomiczne.pl/