Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Aktualności

Wsparcie Supra Brokers dla młodych piłkarzy Ślęzy Wrocław

11 | 10 | 2018

W dniach od 1 do 3 czerwca 2018 drużyna piłkarzy Ślęzy Wrocław U-10 (rok urodzenia 2008), wspieranych przez Supra Brokers przebywała na międzynarodowym turnieju w niemieckiej miejscowości Verl. Turniej PT Sports Junior Cup Verl był bardzo mocno obsadzony, uczestniczyło w nim łącznie ponad 100 drużyn m.in. z Niemiec, Anglii i Hiszpanii. Była to niespotykana na co dzień szansa zmierzyć się z czołowymi drużynami, takimi jak Bayern Monachium, Manchester City czy FC Everton. Drużyna Ślęzy Wrocław w swojej grupie eliminacyjnej trafiła m.in. na Borussię Dortmund, Slavię Sofia oraz gospodarzy S.C. Verl. Była to świetna piłkarska przygoda, która dla wspomaganej przez Supra Brokers drużyny zakończyła się odniesieniem 3 zwycięstw, 2 remisów oraz 4 porażek. Supra Brokers ufundowała 15 młodym zawodnikom stroje oraz torby sportowe na wyjazd, dzięki czemu drużyna mogła uczestniczyć w turnieju bardzo dobrze wyposażona w niezbędny sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że chłopcy będą się w dalszym ciągu prawidłowo rozwijać, a niniejsze wsparcie traktujemy jako element realizacji misji społecznej przez Supra Brokers SA.

Supra Brokers w Mediach Społecznościach

20 | 09 | 2018

Miło Nam poinformować, że Supra Brokers posiada już aktywne kanały w mediach społecznościach. Znajdą tam Państwo informacje o zbliżających się wydarzeniach, konferencjach w których będziemy uczestniczyć, jak również zamieszczane będą relację z ich przebiegu.

Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszych witryn

 

twitter https://www.instagram.com/supra_brokers/?hl=pl
facebook https://www.facebook.com/suprabrokerss/?rc=p
instagram https://twitter.com/BrokersSupra
youtube https://www.youtube.com/channel/UC53U0P7SnWjWZV93oBgUSJQ


 

Wywiad z Prezesem Zarządu Supra Brokers Rafałem Holanowskim

14 | 09 | 2018

  Szanowni Państwo

W dniu dzisiejszym na portalu Business Insider ukazał się wywiad z Prezesem Zarządu Supra Brokers S.A. - Rafałem Holanowskim.

- Uważam, że nasz kraj ma duże braki i zaległości, jeśli chodzi o postrzeganie współczesnej roli lekarza i pacjenta w otoczeniu prawnym względem bardziej rozwiniętych państw. Przykładem tego jest projekt nowej ustawy posiadający odniesienie do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów - wciąż leżący odłogiem w sejmie. –powiedział Rafał Holanowski

 

Resztę wywiadu znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem, do przeczytania którego serdecznie wszystkich zachęcamy.

  

https://businessinsider.com.pl/walczymy-by-polak-by…/9pdvltj

 

Supra Brokers uczestnikiem Forum Rynku Zdrowia

07 | 09 | 2018

W dniach 23 i 24 październik 2018 r. Supra Brokers będzie uczestnikiem czternastej edycji Forum Rynku Zdrowia. Całość wydarzenia odbędzie się w Warszawie w hotelu Sheraton. Organizatorem spotkania jest wydawca i redakcja magazynu oraz portalu Rynek Zdrowia.

Na uroczystość zostali zaproszeni  przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, parlamentarzyści, menedżerowie podmiotów leczniczych, eksperci oraz lekarze wielu specjalizacji zainteresowanych sektorowymi zmianami w polskiej służbie zdrowia.

W roli Prelegenta wystąpi również Prezes Zarządu Supra Brokers Rafał Holanowski, który dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, weźmie udział w poniższych panelach dyskusyjnych :

  • 23 października 2018 r. | 9.00-11.30 | sesja plenarna | Od Forum do Forum
  • 23 października 2018 r. | 12.00-13.30 | Bezpieczeństwo pacjentów – aspekty medyczne, prawne i finansowe.

 

 

Zwieńczeniem całego spotkania będzie wręczenie wyróżnień „ Portrety Polskiej Medycyny „

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę : http://www.forumrynkuzdrowia.pl/pl/

 

Supra Brokers uczestnikiem Konferencji Dyrektorów Szpitali MZP ZOZ

28 | 08 | 2018

Supra Brokers będzie uczestnikiem Konferencji Dyrektorów Szpitali Małopolskiego Związku Pracodawców Zakładów Opieki Zdrowotnej.

Konferencja odbędzie się w dniach 28-29 września 2018 roku (piątek - sobota) w Hotelu „Crocus****”, ul. Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane.

Podczas tego wydarzenia gościć będziemy Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, Dyrektor NFZ- Elżbietę Fryźlewicz-Chrapisińską, Dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Dep. Zdrowia i polityki Społecznej- Sylwię Grzesik-Ambroży,zaproszonych gości – dyrektorów szpitali we Lwowie oraz wszystkich członków Związku - dyrektorów szpitali i ZOZ-ów w Małopolsce.

 

Supra Brokers Partnerem Jubileuszowego Zgromadzenia Ogólnego ZPP

23 | 08 | 2018

Supra Brokers została Partnerem Jubileuszowego Zgromadzenia Ogólnego ZPP, które odbędzie się w dniu 11 września 2018 r. w Warszawie w Zamku Królewskim.

Pogram Zgromadzenia Jubileuszowego składał się będzie z 5 głównych bloków:

  1. Sesja inauguracyjna, podczas której – po uroczystym otwarciu – przedstawione zostanie krótkie kalendarium odradzania się samorządu terytorialnego – fundamentu państwowości niepodległej Polski.
  2. Sesja prezentująca „Raport XX-lecia powiatów w Polsce”.
  3. Wystąpienia inauguracyjne znamienitych gości.
  4. Jubileuszowa sesja plenarna pt. „Refleksje 2018+ z dwóch perspektyw. Ma to być dwugłos osób związanych z tworzeniem podwalin i pracą przy reaktywowaniu samorządu powiatowego oraz osobami na których spoczywa dzisiaj odpowiedzialność za przyszłość i dalszy rozwój samorządności w Polsce.
  5. Uroczysta Gala Jubileuszowa. Moment, w którym wręczone zostaną Honorowe Statuetki Związku Powiatów Polskich wraz z nadanymi tytułami „Starosta 20-lecia” oraz „Prezydent 20-lecia”. Będą one wręczane tym samorządowcom, którzy aktywnie uczestniczyli w chwili przekazywania Aktów erekcyjnych powiatom, a następnie przez lata (aż do dzisiaj) pełnią swoją funkcję.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę Związku Powiatów Polskich :

https://www.zpp.pl/artykul/1116-jubileuszowe-zgromadzenie-ogolne-zpp

 

Supra Brokers Sponsorem Konferencji Naukowo - Szkoleniowej.

06 | 08 | 2018

Supra Brokers została Sponsorem Konferencji Naukowo-Szkoleniowej , która odbędzie się w dniach 13-14 Września 2018 r. w Szklarskiej Porębie. Organizatorem wydarzenia jest Konsorcjum Dolnośląskich Szpitali Powiatowych.

Tematem przewodnim spotkania będzie „ Ekonomia w ochronie zdrowia ”.

Na konferencji będą omawiane również tematy związane z RODO, Controlingiem i Budżetowaniem oraz z Analizą Ekonomiczną w szpitalu. Wśród zaproszonych gości będą między innymi profesorowie wyższych uczelni, Dyrektorzy szpitali, przedstawiciele NFZ, Samorządu oraz eksperci w dziedzinie ochrony zdrowia.

Supra Brokers również będzie miała swój panel dyskusyjny , który poprowadzi nasz Pełnomocnik Zarządu Jacek Bilski , a tematem wystąpienia będzie :

„Aktualne trendy  w ubezpieczeniach obowiązkowych OC dla szpitali powiatowych”

Perły Medycy 2018 Rozdane !

28 | 06 | 2018

19 maja 2017 r. w Hotelu Airport w Warszawie odbyła się Gala wręczania nagród , podczas której zostali wyłonieni Laureaci Jubileuszowej X edycji konkursu „Perły Medycyny”.

Supra Brokers S.A. została Laureatem nagrody  w kategorii

Perły Medycyny 2018 oraz Usługi dla Sektora Medycznego.

 

 

Konkurs PERŁY MEDYCYNY organizowany jest w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. W tym roku Rada Programowa nagrodziła te podmioty, które w jej ocenie są wzorowo zarządzane oraz  rozwijają się w dynamiczny sposób.

 

W imieniu Prezesa Zarządu Supra Brokers S.A. Rafała Holanowskiego nagrodę odebrał

Pełnomocnik Zarządu Jacek Bilski

 

Supra Brokers S.A. jest już na Rajdzie Ratownictwa Medycznego.

13 | 06 | 2018

Przedstawiciele Supra Brokers S.A. są już na miejscu na Otwartych Mistrzostwach Ziemi Podlaskiej w Ratownictwie Medycznym XIV Podlaskiego Rajdu Ratownictwa Medycznego, które odbywają się w Wólce Nadbużnej. Spotkanie z ratownikami medycznymi oraz przedstawicielami stacji pogotowia z całej Polski jest ważnym elementem pracy Supra Brokers S.A. na rynku medycznym.

 

Supra Brokers S.A. w dniach 4-6 lipca będzie uczestnikiem Konferencji Związku Pracodawców Szpitali oraz Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych.

11 | 06 | 2018

W dniach 4-6 lipca 2018 r odbędzie się Konferencja Związku Pracodawców.

Wydarzenie odbędzie się w Ośrodku Szkolno-Wypoczynkowym „Guzianka” w miejscowości Ruciane Nida, przy Ul. Guzianka 7.

Organizatorem Konferencji jest Związek Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur wraz z Mazowieckim Porozumieniem Szpitali Powiatowych.

Supra Brokers S.A. będzie miała również swoje wystąpienie. Tematem przewodnim będzie:

„Cyber ryzyko i Cyber bezpieczeństwo – sposoby na zabezpieczenie”.

Nasz panel poprowadzi nasz Pełnomocnik Zarządu Jacek Bilski.