Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Aktualności

Przedstawiciele supra Brokers uczestniczą w Konwencie Wyborczym Związku Powiatów Polskich, który odbywa się obecnie w Warszawie

17 | 01 | 2019

Przedstawiciele supra Brokers uczestniczą w Konwencie Wyborczym Związku Powiatów Polskich, który odbywa się obecnie w Warszawie. Spotkanie upływa w bardzo miłej atmosferze co zgodnie podkreślają wszyscy uczestnicy. Wybory nowych władz Związku dominują nie brakuje jednak rozmów na tematy obsługi brokerskiej sektora publicznego w czym Supra Brokers się specjalizuje.

 

29-30 listopada w Niporęcie k.Warszawy, Pan Rafał Holanowski, Prezes Zarządu Supra Brokers S.A. reprezentuje naszą organizację na Jesiennej Konferencji Programowej Polskiej Federacji Szpitali jako członek wspierający tą prestiżową,opiniotwóczą organizacje

29 | 11 | 2018

W dniach 29-30 listopada w ośrodku Folwark w Niporęcie k.Warszawy, Pan Rafał Holanowski, Prezes Zarządu Supra Brokers S.A. reprezentuje naszą organizację na Jesiennej Konferencji Programowej Polskiej Federacji Szpitali jako członek wspierający tą prestiżową, opiniotwóczą organizację.

Supra Brokers S.A. jest partnerem konferencji wspólnej Związku Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur oraz Warmińsko – Mazurskiego Związku Pracodawców Szpitali Specjalistycznych w pięknym ośrodku Hotel Marina SPA k.Gietrzwałdu.

29 | 11 | 2018

Podczas naszej prelekcji, którą wygłosi pełnomocnik zarządu Jacek Bilski postaramy się przedstawić analizę ostatnio realizowanych szkód w odpowiedzialności cywilnej szpitali w odniesieniu do koniecznej pracy nad jakością, dokumentacją medyczną czy prawami pacjentów.

Supra Brokers partnerem Konferencji Związku Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur w Sile k.Gietrzwałdu

16 | 11 | 2018

Przedstawiciele Supra Brokers S.A. będą uczestnikami jesiennej Konferencji Związku Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur oraz Warmińsko-Mazurskiego Związku Pracodawców Szpitali Specjalistycznych, która będzie miała miejsce w miejscowości Siła 100, gm. Gietrzwałd, w dniach 29-30 listopada br.

21-22 listopada przedstawiciele Supra Brokers S.A będą uczestniczyli w spotkaniu pt:” Medyczny Kongres Polski Wschodniej i Mazowsza"

16 | 11 | 2018

W dniach 21-22 listopada 2018 roku przedstawiciele Supra Brokers S.A. będą uczestniczyli w spotkaniu pt:” Medyczny Kongres Polski Wschodniej i Mazowsza”, które odbędzie się w Augostowie, organizowany przez Stowarzyszenie Menadżerów Opieki Zdrowotnej – Oddział warszawski. Podczas spotkanie, którego Supra Brokers S.A. jest partnerem będziemy przedstawiali szerokiemu gronu dyrektorów szpitali aktualne trendy w rzeczywistości odszkodowawczej szpitali w zakresie odpowiedzialności cywilnej.

Wywiad z Prezesem Rafałem Holanowskim podczas Forum Rynku Zdrowia

06 | 11 | 2018

Zachęcamy do obejrzenia i wysłuchania poniższego wywiadu z Prezesem Zarządu Supra Brokers Rafałem Holanowskim . "Zarządzanie ryzykiem klinicznym nie jest procesem, który w Polsce dopiero zaczynamy. Od wielu lat ze szpitalami - naszymi partnerami - realizujemy wspólne działania prowadzące do wdrażania rozwiązań w ramach zarządzania ryzykiem klinicznym

 

XIV edycja Forum Rynku Zdrowia za Nami !

29 | 10 | 2018

W dniach 23-24 października odbyła się XIV edycja Forum Rynku Zdrowia. Supra Brokers wzięła udział w dwóch panelach dyskusyjnych, gdzie prelegentem był Prezes Zarządu  Rafał Holanowski.  Tematem przewodnim wystąpienia było Bezpieczeństwo Pacjenta oraz Zarządzanie Ryzykiem Klinicznym .

 

Zwieńczeniem Konferencji było wręczenie nagród : Portrety Polskiej Medycyny 2018.

Nagrody były przyznawane w 5 kategoriach a laureatami w poszczególnych kategoriach zostali :

1. Menadżer Rynku Zdrowia - Dr Krystyna Piskorz-Ogórek, Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

2. Lekarze Rynku Zdrowia - Zespół pod kierunkiem prof. Edward Wylęgały, ordynatora Oddziału Klinicznego Okulistyki Wydziału Lekarskiego, Śląski Uniwersytet Medyczny, Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach

3. Wydarzenie Rynku Zdrowia - uratowanie życia 20-letniego pacjenta, którego ciało zostało poparzone w 95 procentach - Dr hab. n. med. Anna Chrapusta, kierownik Małopolskiego Centrum Oparzeniowo-Plastycznego, Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz Dr hab. Justyna Drukała, Zakład Biologii Komórki, Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

4. Osobowość Rynku Zdrowia - Andrzej Jacyna, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Twórcy i prowadzący program Program „36,6°C” w Telewizji TVN- Red. Ewa Drzyzga, dziennikarka TVN oraz Prof. Krzysztof Łabuzek, Katedra Farmakologii Klinika Chorób Wewnętrznych i Farmakologii Klinicznej Śląski Uniwersytet Medyczny

5. Lider Rynku Zdrowia- Dr n. ekonom. Małgorzata Gałązka-Sobotka, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia, Uczelnia Łazarskiego w Warszawie, zastępca przewodniczącego Rady NFZ.

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco była nadawana relacja z przebiegu konferencji jak również zachęcamy do odwiedzenia naszego  kanału  na YouTube, gdzie można obejrzeć wystąpienie Prezesa i posłuchać wypowiedzi nt. Bezpieczeństwa Pacjentów oraz Zarządzania Ryzykiem Klinicznym.

 

 

Wsparcie Supra Brokers dla młodych piłkarzy Ślęzy Wrocław

11 | 10 | 2018

W dniach od 1 do 3 czerwca 2018 drużyna piłkarzy Ślęzy Wrocław U-10 (rok urodzenia 2008), wspieranych przez Supra Brokers przebywała na międzynarodowym turnieju w niemieckiej miejscowości Verl. Turniej PT Sports Junior Cup Verl był bardzo mocno obsadzony, uczestniczyło w nim łącznie ponad 100 drużyn m.in. z Niemiec, Anglii i Hiszpanii. Była to niespotykana na co dzień szansa zmierzyć się z czołowymi drużynami, takimi jak Bayern Monachium, Manchester City czy FC Everton. Drużyna Ślęzy Wrocław w swojej grupie eliminacyjnej trafiła m.in. na Borussię Dortmund, Slavię Sofia oraz gospodarzy S.C. Verl. Była to świetna piłkarska przygoda, która dla wspomaganej przez Supra Brokers drużyny zakończyła się odniesieniem 3 zwycięstw, 2 remisów oraz 4 porażek. Supra Brokers ufundowała 15 młodym zawodnikom stroje oraz torby sportowe na wyjazd, dzięki czemu drużyna mogła uczestniczyć w turnieju bardzo dobrze wyposażona w niezbędny sprzęt sportowy. Mamy nadzieję, że chłopcy będą się w dalszym ciągu prawidłowo rozwijać, a niniejsze wsparcie traktujemy jako element realizacji misji społecznej przez Supra Brokers SA.

Supra Brokers w Mediach Społecznościach

20 | 09 | 2018

Miło Nam poinformować, że Supra Brokers posiada już aktywne kanały w mediach społecznościach. Znajdą tam Państwo informacje o zbliżających się wydarzeniach, konferencjach w których będziemy uczestniczyć, jak również zamieszczane będą relację z ich przebiegu.

Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszych witryn

 

twitter https://www.instagram.com/supra_brokers/?hl=pl
facebook https://www.facebook.com/suprabrokerss/?rc=p
instagram https://twitter.com/BrokersSupra
youtube https://www.youtube.com/channel/UC53U0P7SnWjWZV93oBgUSJQ


 

Wywiad z Prezesem Zarządu Supra Brokers Rafałem Holanowskim

14 | 09 | 2018

  Szanowni Państwo

W dniu dzisiejszym na portalu Business Insider ukazał się wywiad z Prezesem Zarządu Supra Brokers S.A. - Rafałem Holanowskim.

- Uważam, że nasz kraj ma duże braki i zaległości, jeśli chodzi o postrzeganie współczesnej roli lekarza i pacjenta w otoczeniu prawnym względem bardziej rozwiniętych państw. Przykładem tego jest projekt nowej ustawy posiadający odniesienie do ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pacjentów - wciąż leżący odłogiem w sejmie. –powiedział Rafał Holanowski

 

Resztę wywiadu znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem, do przeczytania którego serdecznie wszystkich zachęcamy.

  

https://businessinsider.com.pl/walczymy-by-polak-by…/9pdvltj