Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Zezwolenie i Certyfikaty

SUPRA BROKERS S.A. informuje, że jest brokerem ubezpieczeniowym. Wykonuje działalność brokerską w zakresie ubezpieczeń na podstawie zezwolenia nr 1966/13 wydanego w dniu 17 września 2013 r. i jest wpisana w rejestrze brokerów ubezpieczeniowych pod numerem 00001845/U. SUPRA BROKERS S.A. informuje, że rejestr brokerów ubezpieczeniowych jest dostępny na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego pod adresem : https://snu.knf.gov.pl/SNU_ONLINE/

Wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji zgodny z normami ISO 9001 i 27001.

Od początku działalności firmy przywiązujemy dużą wagę do jakości świadczonych przez nas usług. Pracujemy w oparciu o międzynarodowy standard systemu zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 i jako jedna z pierwszych firm brokerskich na rynku również w oparciu o standard zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodny z normą ISO 27001. Utrzymując wdrożony zintegrowany system zarządzania jakością i bezpieczeństwem informacji co roku podlegamy certyfikacji przeprowadzanej przez niezależne jednostki certyfikujące. Pierwsza certyfikacja zgodności z normą 9001 odbyła się już w 2004 roku a z normą 27001 w 2014 roku. 

Stawiamy na jakość i utrzymujemy wysoki standard świadczonych usług.