Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

II Kongres Zdrowia Za Nami – a jak było ?

Za nami II Kongres Zdrowia, który się odbył 26 kwietnia w Warszawie.

Jednym z poruszanych tematów na Konferencji była Jakość w polskich Szpitalach. Jak przyznał Prezes Zarządu Supra Brokers Rafał Holanowski jakość to poprawa bezpieczeństwa pacjenta, wzrost efektywności i skuteczności leczenia, skrócenie niezbędnych hospitalizacji i ograniczenie dodatkowych procedur. To także szansa na uwolnienie ogromnych środków finansowych, które można przeznaczyć na nowy sprzęt, zwiększenie dostępności świadczeń, a także podnoszenie kwalifikacji personelu medycznego. Poprawa jakości leczenia to  zwiększenie dostępu do najskuteczniejszych terapii, a nowoczesna farmakoterapia przynosi korzyści zarówno dla pacjentów, jak i dla budżetu, bo generuje długoterminowe oszczędności w systemie ochrony zdrowia i opieki społecznej i umożliwia szybszy powrót pracownika do zdrowia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wywiadem udzielonym przez Prezesa Zarządu Supra Brokers dla wydawnictwa Termedia pod poniższym linkiem :

https://www.termedia.pl/mz/Rafal-Holanowski-Podnoszenie-jakosci-to-szansa-i-bezwzgledny-obowiazek-kazdej-placowki,30037.html

Moderatorem naszego panelu był - Prezes Zarządu SUPRA BROKERS  Rafał Holanowski

Ekspertami w dyskusji byli :

Wioletta Andrzejczak - POLSKI INSTYTUT JAKOŚCI W OPIECE ZDROWOTNEJ

Prof. nadzw. Jarosław Fedorowski - POLSKA FEDERACJA SZPITALI

Agnieszka Kujawska-Misiąg - WOJEWÓDZKI SZPITAL ZAKAŹNY W WARSZAWIE

Dariusz Malczyk - SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RODZINY W WARSZAWIE

Marek Posobkiewicz - GŁÓWNY INSPEKTORAT SANITARNY

Andrzej Sokołowski - OGÓLNOPOLSKIE STOWARZYSZENIE SZPITALI PRYWATNYCH

Piotr Warczyński - EKSPERT OCHRONY ZDROWIA

Piotr Welenc - WOLTERS KLUWER