Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Synergia biznesu, nauki i samorządu – jak ją osiągnąć? debata w czasie Forum Regionów podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy

Wśród tematów XIII już Forum Regionów nie zabraknie tematów z zakresu zrównoważonego rozwoju miast, wykorzystania funduszy europejskich, poprawy jakości życia mieszkańców, nowych inwestycji czy rozwoju infrastruktury w regionach. Zapraszamy na debatę z udziałem Prezesa Zarządu Supra Brokers S.A.: Rozwój regionu zależy od wielu czynników, w szczególności od prawidłowej współpracy samorządu, biznesu, organizacji naukowo-badawczych i NGO. Od 2007 roku integralną częścią Forum Ekonomicznego jest Forum Regionów – platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych i elit regionalnych z Europy Środkowo-Wschodniej z biznesem i środowiskiem naukowym. Forum Regionów to okazja do podzielenia się doświadczeniami oraz nawiązania partnerskich kontaktów.