Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Supra Brokers laureatem w konkursie Perły Medycyny

Miło nam poinformować, że Supra Brokers została laureatem w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY nagrody specjalnej "Perły Medycyny 10-lecia" oraz I nagrody  w kategorii "Usługi dla sektora medycznego"

Podczas Wielkiej Gali „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2017”, która odbyła się w dn. 19.05. 2017 r. w Sangate Hotel Aiport w Warszawie, zostali ponownie wyłonieni Laureaci konkursu medycznego Perły Medycyny, które realizowane są w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość.

Firma Supra Brokers S.A. po raz kolejny została nagrodzona w tym prestiżowym konkursie, który wyróżnia podmioty działające w branży medycznej, mogące pochwalić się dynamicznym rozwojem i które wyznaczając trendy w zarządzaniu stają się wzorem i wizytówką w polskiej gospodarce.

Firma Supra Brokers S.A. została laureatem nagrody specjalnej "Perły Medycyny 10-lecia" Oraz I nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Medycznym PERŁY MEDYCYNY w kategorii "Usługi dla sektora medycznego".