Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

O firmie

O nas

Supra Brokers jest wiodącym brokerem na polskim rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego. Niezmiennie od 1999 r. zarządzamy ryzykiem i zapewniamy kompleksową obsługę brokerską na najwyższym poziomie. Dostarczamy dedykowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta innowacyjne rozwiązania ubezpieczeniowe. Mając wiedzę i umiejętności wielokrotnie pełniliśmy rolę prekursora w kreowaniu standardów działania, które stały się wzorem postępowania dla innych. Mamy ogólnopolski zasięg działania zgodnie z dewizą firmy "od Helu po Zakopane".

Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje sprawiają, że zapewniamy  rozwiązania ubezpieczeniowe i organizacyjne, wpływające na podniesienie jakości i bezpieczeństwa, przy jednoczesnej oszczędności nakładów finansowych.
Model działania

Jako jeden z pierwszych brokerów na polskim roku wprowadziliśmy w swojej firmie standardy zarządzania Total Quality Management (TQM) czyli kompleksowe zarządzanie poprzez jakość. Kładziemy nacisk na gwarancję stałej poprawy jakości świadczonych usług co przekłada się na zaufanie wielu obsługiwanych klientów. Posiadamy wdrożony zintegrowany system zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem informacji zgodny z normami ISO 9001 i 27001.Jako jedyna firma z polskim kapitałem na krajowym rynku brokerskim wdrożyliśmy zasady polityki antykorupcyjnej, która funkcjonuje w naszych strukturach od stycznia 2013 roku.

Najwyższa jakość usług potwierdzona przez międzynarodowe firmy certyfikacyjne – Det Norske Veritas oraz TÜV NORD.
Misja

Troszczymy się o interesy naszych klientów. Zależy nam, by wszelkie prowadzone przez nas działania cechowały się wysoką jakością i niezawodnością. Kilkudziesięciu pracowników naszej firmy o zróżnicowanych profilach akademickich i doświadczeniu zawodowym realizuje misję firmy:

Spełniać oczekiwania Klientów, dbać o najwyższą jakość usług, stale i niezłomnie doskonalić wiedzę oraz kwalifikacje w celu poszukiwania innowacji i doskonałości.
Nasze doświadczenia

Jesteśmy solidnym partnerem kilkuset podmiotów gospodarczych w całej Polsce, w tym spółek giełdowych, jednostek medycznych, firm oraz jednostek samorządu terytorialnego i  administracji publicznej. Od wielu lat pełnimy rolę lidera w obsłudze podmiotów sektora finansów publicznych i jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką w tym obszarze. Zapewniamy bezpieczeństwo i wysoką jakość działań w obsłudze ok. 30 % polskich szpitali.

Chronimy majątek o wartości ponad 0 PLN.