Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Zarząd spółki

Marcin Foryś

Prezes Zarządu

Z wykształcenia lekarz medycyny, absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2000 roku związany z ubezpieczeniami w służbie zdrowia. Zajmuje się Zarządzeniem Ryzykiem Klinicznym w szpitalach. Broker ubepzieczeniowy.

Od 2014 r. jest członkiem American Society of Healthcare Risk Management, zrzeszającej menagerów ryzyka w Stanach Zjednoczonych.

Wioletta Klima

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Broker ubezpieczeniowy. Z Supra Brokers związana od 2006 roku. Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością.

Marcin Pietryszyn

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Broker ubezpieczeniowy. Z Supra Brokers związany od 2006 roku. Współpracuje z największymi Klientami Spółki Supra Brokers.

Jacek Kopacz

Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia lekarz medycyny, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Broker Ubezpieczeniowy. W marcu 2006 roku przyjmuje rolę Wiceprezesa Zarządu Supra Brokers S.A. nadzorując największe przetargi publiczne sektora publicznego.

Od 2014 r. jest członkiem American Society of Healthcare Risk Management, zrzeszającej managerów ryzyka w Stanach Zjednoczonych.

Kamil Pogoda

Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia prawnik, absolwent MBA. Broker ubezpieczeniowy. Dołączył do zespołu Supra Brokers S.A. jako Członek Zarządu w 2018 roku. Autor programów z zakresu zarządzania ryzykiem ubezpieczeniowym w przedsiębiorstwach.