Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Zarząd spółki

Rafał Holanowski

Prezes Zarządu

Z wykształcenia lekarz medycyny. Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył studia MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zakładem Opieki Zdrowotnej.

Założyciel firmy Supra Brokers. Broker ubezpieczeniowy. Od 2014 r. jest członkiem American Society of Healthcare Risk Management, zrzeszającej menagerów ryzyka w Stanach Zjednoczonych.

Marcin Foryś

Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia lekarz medycyny, chirurg. Absolwent Gdańskiej Akademii Medycznej. Ukończył studia MBA na Akademii Ekonomicznej w Gdańsku.

Broker ubezpieczeniowy. Od 2014 r. jest członkiem American Society of Healthcare Risk Management, zrzeszającej menagerów ryzyka w Stanach Zjednoczonych.

Jacek Kopacz

Wiceprezes Zarządu

Z wykształcenia lekarz medycyny, absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2000 roku związany z ubezpieczeniami w służbie zdrowia. Zajmuje się Zarządzeniem Ryzykiem Klinicznym w szpitalach. Broker ubepzieczeniowy.

Od 2014 r. jest członkiem American Society of Healthcare Risk Management, zrzeszającej menagerów ryzyka w Stanach Zjednoczonych.

Wioletta Klima

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Broker ubezpieczeniowy. Z Supra Brokers związana od 2006 roku. Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością.

Marcin Pietryszyn

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Broker ubezpieczeniowy. Z Supra Brokers związany od 2006 roku.