Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Transfer ryzyka

W ramach współpracy ze szpitalami pozyskaliśmy, przez okres działalności firmy, ponad 0 PLN z funduszów prewencyjnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Kompleksowo zajmujemy się wszystkimi etapami procedur przetargowych (od planowania i przygotowania do przetargu, poprzez organizację, do rozstrzygnięcia, podpisania kontraktu i powiadomienia wszystkich zainteresowanych stron o podjętej decyzji) na obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą w wieloprofilowych szpitalach zabiegowych. Na stałe współpracujemy z sześcioma towarzystwami ubezpieczeniowymi: PZU S.A., Ergo Hestia S.A., Allianz S.A., Inter Polska S.A., RESO Europa Service Sp. z o.o. oraz TUW.

Na swoim koncie mamy blisko 2500 przeprowadzonych przetargów, które mimo wielu kontroli, nigdy nie zostały zakwestionowane przez organy weryfikujące ich prawidłowość.

Ubezpieczenia oferowane w ramach transferu ryzyka na ubezpieczyciela obejmują: − ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), − ubezpieczenie D&O (OC członków władz spółek), − ubezpieczenie mienia, − ubezpieczenie wypadkowe i chorobowe (NNW), − grupowe ubezpieczenie na życie.

Ponad 180 000 osób korzysta z grupowych programów ubezpieczeń.