Supra Brokers na XVII Forum Rynku Zdrowia

29 października, 2021
Rozdanie Nagród Gospodarczych ZPP 2021 roku. Supra Brokers uhonorowana podczas gali 10-lecia powstania Związku
25 czerwca, 2021
Grypa w 2020 r. praktycznie nie istniała w polskich statystykach
3 listopada, 2021
Rozdanie Nagród Gospodarczych ZPP 2021 roku. Supra Brokers uhonorowana podczas gali 10-lecia powstania Związku
25 czerwca, 2021
Grypa w 2020 r. praktycznie nie istniała w polskich statystykach
3 listopada, 2021

Za nami XVII Forum Rynku Zdrowia, które jak corocznie odbyło się w Hotelu Sheraton w Warszawie w dniach 18 – 19 października 2021 roku. Supra Brokers była samodzielnym sponsorem głównym tego wydarzenia a także nasi przedstawiciele wzięli czynny udział w panelach dyskusyjnych jakie odbyły się pierwszego dnia konferencji.

Pan Jacek Kopacz, wiceprezes zarządu Supra Brokers S.A. wziął udział jako prelegent w sesji Szpital w Polsce – cz.I. Czym zakończy się kolejna rewolucja.  Panel poprzedziła prezentacja radcy prawnego, pełnomocnika zarządu ds. zarządzania ryzykiem klinicznym Rafała Kozielewskiego nt Założenia ustawy o jakości – rola brokera jako profesjonalnego partnera szpitali wprowadzając zgromadzonych w zakres wsparcia jakie Supra Brokers świadczy dla swoich Klientów, szczególnie w odniesieniu do projektowanej ustawy. Temat ten został pogłębiony podczas panelu przez Pana Wiceprezesa Jacka Kopacza, który podkreślił istotę zasady „no fault” w zakresie zgłaszania zdarzeń niepożądanych przez personel, który musi uwzględniać tryb anonimowy zgłaszania zdarzeń niepożądanych, który w Supra Brokers ma odzwierciedlenie w funkcjonalności naszego programu Supra CIRS do monitorowania zdarzeń niepożądanych.

Następnie Pan Jacek Bilski, pełnomocnik zarządu Supra Brokers S.A. wziął udział w drugiej części tego samego panelu Szpital w Polsce – cz.II. Katalog problemów do rozwiązania. W panelu tym nasz przedstawiciel przedstawił fakty dotyczące rosnącej liczby roszczeń pacjentów w okresie pandemii oraz o wzroście zainteresowania szpitali i świadomości procedur związanych z monitorowaniem zdarzeń niepożądanych, które mają wpływ na podnoszenie świadomości personelu i poprawę jakości, w efekcie dając poprawę bezpieczeństwa pacjentów i kontrole kosztów ubezpieczenia. Link do podsumowania panelu: https://www.rynekzdrowia.pl/finanse-i-zarzadzanie/koronawirus-i-pandemia-zmienily-zarzadzanie-szpitalami-to-zostanie-z-nami-na-zawsze,226218,1.html

W trakcie Forum Rynku Zdrowia prezes zarządu Supra Brokers S.A. Pan Marcin Foryś udzielił wywiadu organizatorom. Redaktor Wojciech Kuta prowadzący wywiad poprosił naszego Prezesa o komentarz do bieżących wydarzeń jakie miały swój obraz w panelach podczas Forum, szczególnie tych z udziałem naszych przedstawicieli. Link do wywiadu pojawi się w aktualnościach w najbliższy wtorek 2.11.2021 r. Zachęcamy do zapoznania się.

Comments are closed.