parallax background

Społeczna OdpowiedzialnośćSpołeczna odpowiedzialność biznesu stanowi dla nas istotne miejsce. Angażujemy się w wiele akcji społecznych i charytatywnych oraz obejmujemy mecenatem istotne organizacje sportowe i kulturalne.

parallax background

Społeczna odpowiedzialność


Społeczna odpowiedzialność biznesu stanowi dla nas istotne miejsce. Angażujemy się w wiele akcji społecznych i charytatywnych oraz obejmujemy mecenatem istotne organizacje sportowe i kulturalne.

Nasze zaangażowanie w sprawy społeczne

CSR

SUPRA BROKERS mecenasem Polskiego Związku Tenisowego

Z przyjemnością informujemy, że od 25 maja 2020 roku oficjalnie objęliśmy naszym mecenatem Polski Związek Tenisowy. To dla nas zaszczyt i okazja do udziału w wielu przedsięwzięciach użytecznych dla tej dyscypliny sportowej. Będziemy na bieżąco informować o tych ciekawych wydarzeniach i inicjatywach.

"Szlachetna paczka" - fantastyczna akcja społeczna, do której przyłączymy się i my również w tym roku. A tak nasz Oddział w Warszawie zadbał o Rodzinę z projektu "Szlachetnej Paczki" na Gwiazdkę 2018 roku. „Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności”. (o. Fabian Kaltbach OFM)


 

Skontaktuj się z nami