parallax background

Grupowe Ubezpieczenia na ŻycieUbezpieczenia grupowe na życie odgrywają istotną rolę na rynku ubezpieczeniowym, zabezpieczając tym samym życie i zdrowie pracowników oraz członków ich rodzin. Stanowią najkorzystniejszą formę, solidnego zabezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń.

parallax background

Grupowe ubezpieczenia na życie


Ubezpieczenia grupowe na życie odgrywają istotną rolę na rynku ubezpieczeniowym, zabezpieczając tym samym życie i zdrowie pracowników oraz członków ich rodzin. Stanowią najkorzystniejszą formę, solidnego zabezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń.
Supra Brokers S.A. od ponad 20 lat z sukcesem wprowadza najkorzystniejsze rozwiązania, w obszarze grupowych ubezpieczeń na życie, przedstawiając swoim Klientom transparentne i nowatorskie rozwiązania. Oferujemy tym samym, nowoczesny produkt ubezpieczeniowy, przygotowany z myślą o najbardziej wymagających Klientach.
 

SUPRA BROKERS:


Negocjujemy oferty dopasowane do potrzeb grup zawodowych, struktury podmiotu, potencjału grupy, a także panujących standardów rynkowych

Wdrażane przez nas programy zawierają szereg klauzul rozszerzających i uszczelniających ochronę ubezpieczeniową

Kierujemy się przede wszystkim dobrem i interesem ubezpieczonych na wypadek zdarzeń niepożądanych, zabezpieczając ich życie i zdrowie.
 

W ostatnich latach, w ramach programów grupowych ubezpieczeń na życie, SUPRA BROKERS S.A. ubezpieczyła ponad 180 000 pracowników.

Jesteśmy liderem sektora medycznego, głównym brokerem jednostek sektora finansów publicznych, a także brokerem obsługującym liczne przedsiębiorstwa prywatne, w tym również firmy transportowe. Rocznie przeprowadzamy około 50 przetargów na usługę grupowych ubezpieczeń na życie.

Wszystko to daje obraz potężnego i solidnego partnera biznesowego.


 

Skontaktuj się z nami