parallax background

Ubezpieczenia ZdrowotneWiemy, jak ważni w rozwoju firmy są jej pracownicy. Przez 20 lat współpracy z naszymi Klientami strategicznymi przekonaliśmy się, że zapewnienie dostępu do wysokiej jakości kompleksowej Opieki Medycznej jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych pozapłacowych benefitów dla pracowników, a dla firmy stanowi najlepszy zwrot z inwestycji w ich zdrowie.

parallax background

Ubezpieczenia zdrowotne


Wiemy, jak ważni w rozwoju firmy są jej pracownicy. Przez 20 lat współpracy z naszymi Klientami strategicznymi przekonaliśmy się, że zapewnienie dostępu do wysokiej jakości kompleksowej Opieki Medycznej jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej cenionych pozapłacowych benefitów dla pracowników, a dla firmy stanowi najlepszy zwrot z inwestycji w ich zdrowie.

Dbałość o profilaktykę zdrowotną ogranicza zapadalność na choroby przewlekłe, powoduje mniejszą absencję chorobową pracowników oraz wytwarza poczucie bezpieczeństwa i komfortu w pracy. Dbałość o profilaktykę zdrowotną ogranicza zapadalność na choroby przewlekłe, powoduje mniejszą absencję chorobową pracowników oraz wytwarza poczucie bezpieczeństwa i komfortu w pracy.
W ramach ubezpieczenia „Opieka Medyczna” pracownicy i ich rodziny mają zapewniony dostęp do opieki medycznej na najwyższym poziomie. Oferta usług medycznych to wysokiej klasy specjaliści, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, profesjonalne laboratoria i życzliwa obsługa. Opieka medyczna jest realizowana poprzez sieć renomowanych partnerów medycznych na terenie całego kraju.

Proponujemy Pakiety zawierające unikalne benefity dla pracowników:


Elastyczną ofertę dopasowaną do potrzeb pracowników – od medycyny pracy i profilaktyki poprzez specjalistyczną opiekę lekarską, diagnostykę, leczenie szpitalne, oraz usługi rehabilitacyjne

Możliwość ubezpieczenia pracowników w pakiecie indywidualny, partnerskim i rodzinnym

Dostęp do kilkuset badań diagnostycznych i laboratoryjnych

Dostęp do sieci kilkuset placówek współpracujących w całej Polsce

Szereg działań profilaktycznych, które pomogą wpłynąć na zdrowie i zadowolenie pracowników

Wizyty domowe lekarzy rodzinnych

Pakiet świadczeń dodatkowych

Zmniejszenie kosztów związanych z absencją chorobową

 

Skontaktuj się z nami