parallax background

CyberubezpieczeniaJako doświadczony broker ubezpieczeniowy towarzyszyliśmy naszym Klientom w różnych transformacjach. Dziś istotna jest transformacja cyfrowa i cyberzagrożenia.

parallax background

Cyberubezpieczenia


Jako doświadczony broker ubezpieczeniowy towarzyszyliśmy naszym Klientom w różnych transformacjach. Dziś istotna jest transformacja cyfrowa i cyberzagrożenia.

Zmieniający się dynamicznie świat powoduje zmianę wymagań naszych Klientów w obszarze produktów ubezpieczeniowych. Klienci narażeni na nowy rodzaj zagrożeń, w szczególności zagrożenie cybernetycznego ataku, szukają nowych rozwiązań dla zapewnienia bezpieczeństwa danych.

Jako doświadczony broker ubezpieczeniowy, towarzyszymy naszym Klientom w procesie zmian. Staramy się zawsze być o krok przed nowymi cyberzagrożeniami, aby zlokalizować ryzyka naszych Klientów i zabezpieczyć ich działalność. Ryzyko szkód związanych z kwestią cyberzagrożeń definiujemy jako miejsca ich wnikania do organizacji. Obszarów potencjalnego ryzyka jest wiele. W SUPRA BROKERS indywidualnie dopasowujemy cyperubezpieczenie do Państwa działalności. Wdrożenie każdego programu ubezpieczeniowego poprzedzamy szczegółową analizą i ankietami ryzyka, które wypełniamy z naszymi Klientami.

Zakres ubezpieczeń realizowanych dla naszych Klientów obejmuje:


Koszty obrony prawnej i odszkodowanie w razie utraty danych osobowych, ujawnienia informacji handlowych, podwykonawców i ogólnie pojętego bezpieczeństwa sieci

Kwoty otrzymanych kar administracyjnych za naruszenie danych

Koszty niezależnych doradców i koszty odzyskania danych

Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych jest przeznaczone dla Klientów troszczących się o bezpieczeństwo danych, które zbierają, przetwarzają lub przekazują.

Nasi Klienci podkreślają, że ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych z SUPRA BROKERS:


pozwala ograniczyć kosztowne i dotkliwe skutki naruszenia bezpieczeństwa danych, w tym kary finansowe, ograniczenia zysków na skutek wyłączenia serwerów
zabezpiecza dane wrażliwe, ze szczególnym uwzględnieniem danych medycznych pacjentów obsługiwanych przez nas podmiotów leczniczych
wpływa na budowanie wizerunku Klienta jako bezpiecznego partnera biznesowego
umożliwia uzyskanie korzystnej ceny u ubezpieczycieli

 

Skontaktuj się z nami