parallax background

Transport - Spedycja - Logistyka.Branża TSL wymaga od nas wiedzy i dyscypliny. Świadczymy usługę na wysokim poziomie, określamy cele i realizujemy je wspólnie z przedsiębiorcami.

parallax background

Transport Spedycja Logistyka


Branża TSL wymaga od nas wiedzy i dyscypliny. Świadczymy usługę na wysokim poziomie, określamy cele i realizujemy je wspólnie z przedsiębiorcami.

 
Nasze programy ubezpieczeniowe, które zawsze opracowujemy wspólnie z Klientami – Przedsiębiorcami mają wymierne cele. Staramy się być precyzyjni i osiągać to, na co się umawiamy. Chętnie korzystamy z wiedzy i możliwości zakładów ubezpieczeń, które zachęcamy do zaangażowania w działalność naszych Klientów. Przekłada się to na wymierne efekty w postaci dobrej jakości programów ubezpieczeniowych, pożądanych wyników szkodowych, a tym samym możliwie najniższej składki.

Z tych wydawałoby się prostych parametrów, zawsze staramy się rzetelnie wywiązać. Duży nacisk kładziemy na likwidację szkód, która musi być silnym punktem przy realizacji usługi brokerskiej. Mamy również spore doświadczenie przy pozyskiwaniu funduszy prewencyjnych dla przedsiębiorstw, które wykorzystywane są na poprawę bezpieczeństwa (np. zakup opon do ciągników siodłowych).

Usługę brokerską świadczymy dla:

Transportu kołowego
Transportu kolejowego
Transportu lotniczego
Transportu morskiego
Spedycji
Logistyki
 

Skontaktuj się z nami