parallax background

WebinaryPrzedstawiciele sektora ochrony zdrowia, samorządów, szkół oraz biznesu - to główni adresaci webinarów Supra Brokers. Zapraszamy do oglądania naszych ekspertów, którzy chętnie dzielą się bogatą wiedzą w najważniejszych dla naszych Widzów tematach.

parallax background

Webinary


Przedstawiciele sektora ochrony zdrowia, samorządów, szkół oraz biznesu - to główni adresaci webinarów Supra Brokers. Zapraszamy do oglądania naszych ekspertów, którzy chętnie dzielą się bogatą wiedzą w najważniejszych dla naszych Widzów tematach.

Najbliższe webinary

W tym miejscu publikujemy zapowiedzi webinarów, formularze rejestracji oraz informacje o spotkaniach, które miały już miejsce. Jeżeli chcielibyście Państwo zaproponować nam tematy, o których warto porozmawiać podczas webinarów, zapraszamy do kontaktu pod adresem: pr@suprabrokers.pl.

 
13 listopada, 2020

Wypalenie zawodowe wśród pracowników ochrony zdrowia. Zapraszamy na webinar

Już w środę 25 listopada 2020 r. wspólnie z Marią Rotkiel zastanowimy się, jakie skutki może przynieść przemęczenie pracą oraz jak radzić sobie z problemem wypalenia […]
10 września, 2020

Ubezpieczenia NNW dla dzieci i młodzieży. Wszystko, co powinieneś wiedzieć – zapraszamy na webinar

Już w najbliższy wtorek 15 września o godzinie 20.30 opowiemy o tym, co jest najważniejsze w ubezpieczeniach szkolnych.   Ekspertem podczas webinaru będzie Jacek Bilski, który […]
 

 

Skontaktuj się z nami