Supra Brokers partnerem ważnego kongresu o zdrowiu

Konkurs „Kocham tenis, bo…” rozstrzygnięty
26 sierpnia, 2020
Supra Brokers na spotkaniu Związku Powiatów Polskich
5 października, 2020
Konkurs „Kocham tenis, bo…” rozstrzygnięty
26 sierpnia, 2020
Supra Brokers na spotkaniu Związku Powiatów Polskich
5 października, 2020
SupraBrokers partnerem ważnego kongresu o zdrowiu

Między innymi o tym, jak pandemia COVID-19 wpłynęła na funkcjonowanie szpitali w Polsce, będziemy rozmawiać podczas IV Kongresu Wizja Zdrowia Diagnoza i Przyszłość oraz XIV Hospital & Healthcare Management.

W poniedziałek w Warszawie rozpoczynają się ważne dla sektora ochrony zdrowia IV Kongres Wizja Zdrowia Diagnoza i Przyszłość oraz XIV Hospital & Healthcare Management.

Supra Brokers S.A. będzie obecna w roli Partnera tych wydarzeń. Nasi przedstawiciele podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami podczas zaplanowanych na najbliższe trzy dni paneli dyskusyjnych.

Podczas rozmów Uczestnicy będą zastanawiać się, m.in. czego nauczyła nas pandemia w kontekście zarządzania ryzykiem oraz ubezpieczeń w placówkach ochrony zdrowia.

Według planu dzień pierwszy upłynie pod znakiem debaty o wizji zdrowia w wybranych obszarach terapeutycznych. Drugiego dnia Uczestnicy będą dyskutować o aktualnym stanie polityki lekowej w kontekście potrzeb pacjenta, lekarzy i farmaceutów.

Trzeciego dnia skupią się zaś na tematach związanych z zarządzaniem szpitalami. Przedstawiciel Supra Brokers weźmie wówczas udział w panelu dyskusyjnym pt. „Zarządzanie szpitalem w czasie COVID-19” wspólnie z przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia oraz szpitali. Moderatorem dyskusji będzie Pan Jarosław Fedorowski, Prezes Polskiej Federacji Szpitali.

Organizatorem wydarzeń jest Wydawnictwo Termedia, wydawca czasopisma Menedżer Zdrowia i Kurier Medyczny.

 

Comments are closed.