Supra Brokers wspiera sportowców. Ruszył ważny cykl turniejów tenisowych.

Broker uratował tegoroczny Wimbledon!
1 czerwca, 2020
LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski 2020. Marcin Foryś, prezes Supra Brokers, opowiada o tym, co w tenisie najważniejsze.
25 czerwca, 2020
Broker uratował tegoroczny Wimbledon!
1 czerwca, 2020
LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski 2020. Marcin Foryś, prezes Supra Brokers, opowiada o tym, co w tenisie najważniejsze.
25 czerwca, 2020

Prawie 900 tenisistów będzie rywalizować podczas rozpoczętego w środę cyklu turniejów LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski 2020. Supra Brokers jest Partnerem tego wydarzenia i jednocześnie Głównym Mecenasem Polskiego Związku Tenisowego.

 

Do końca sierpnia w ośmiu polskich miastach zostanie rozegrany cykl turniejów zorganizowany przez Polski Związek Tenisowy. Przedsięwzięciu przyświeca jeden cel: rozwój polskiego tenisa. Pierwszy turniej rozpoczął się w środę w Gdańsku na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej. Kolejne zmagania będą miały miejsce w Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu (2 turnieje), Wrocławiu, Łodzi, Kozerkach oraz Bytomiu (Narodowe Mistrzostwa Polski).

Wszystkim zaangażowanym w ten projekt zależy na tym, by stworzyć tenisistom szansę na zdobywanie nowych doświadczeń oraz punktów rankingowych na rodzimych kortach. Ta idea stała się jeszcze ważniejsza w obliczu pandemii wirusa COVID-19, która w ostatnich miesiącach sparaliżowała polski sport. Obecnie obostrzenia są stopniowo znoszone.

Cieszę się, że zawodnicy wreszcie mogą powrócić na korty. Będziemy ich wspierać, co – mam nadzieję – zaowocuje jeszcze lepszą grą” – powiedział Marcin Foryś, prezes Supra Brokers podczas konferencji prasowej inaugurującej LOTOS PZT Polish Tour – Narodowy Puchar Polski 2020.

 

Na zdjęciu Prezes Supra Brokers Marcin Foryś z Wojciechem Fibakiem

 

Podczas spotkania z dziennikarzami podkreślano również, jak dużym wsparciem dla zawodników będą środki finansowe, które przeznaczono na nagrody. – Bez takich firm jak Supra Brokers, która w tym roku dołączyła do tego projektu, polski tenis nie mógłby się tak prężnie rozwijać – zaznaczył Mirosław Skrzypczyński, prezes Polskiego Związku Tenisowego. Dodał, że tegoroczny cykl zgromadził najlepszych zawodników: – To obsada, której nie było jeszcze w żadnym turnieju rozgrywanym w Polsce.

LOTOS PZT Polish Tour Narodowy Puchar Polski zostanie w tym roku rozegrany po raz drugi. Podczas ubiegłorocznej edycji zostało rozegranych dziesięć turniejów.

 

 

Comments are closed.