parallax background

Społeczna OdpowiedzialnośćSpołeczna odpowiedzialność biznesu stanowi dla nas istotne miejsce. Angażujemy się w wiele akcji społecznych i charytatywnych oraz obejmujemy mecenatem istotne organizacje sportowe i kulturalne.

parallax background

Społeczna odpowiedzialność


Społeczna odpowiedzialność biznesu stanowi dla nas istotne miejsce. Angażujemy się w wiele akcji społecznych i charytatywnych oraz obejmujemy mecenatem istotne organizacje sportowe i kulturalne.

Nasze zaangażowanie w sprawy społeczne

20230603_130027

Mistrzostwa Polski Oldboyów 2-4.06.2023... wspaniali Siatkarze, Drużyny, świetna organizacją... 🏐🥇🏆

Supra Brokers z przyjemnością wspiera wszelkiego rodzaju akcje sportowe… pomogliśmy przy organizacji Mistrzostw Polski Oldboyów w piłce siatkowej a drużyna która wystąpiła pod nazwą SUPRA BROKERS – MODEKO Wrocław obroniła tytuł Mistrza Polski Oldboyów zdobywając ZŁOTO!!!   SERDECZNE GRATULACJE CHŁOPAKI!! 😊   Klasyfikacja końcowa kat.+35
1. SupraBrokers/Modeko Wrocław 🥇
2. JSW JASTRZĘBSKI WĘGIEL 🥈
3. CHEŁMIEC WAŁBRZYCH🥉
4. MMKS DĄBROWA GÓRNICZA🏅
dukla zdjęcie.jpg

Dukielski Festiwal Tańca - Supra Brokers była jednym ze sponsorów wydarzenia.

27. 05. 2023 r. odbył się Dukielski Festiwal Tańca, jest to impreza, która swoim zasięgiem obejmuje Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Supra Brokers była jednym ze sponsorów wydarzenia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!
supra_pzt_logo mecenat

SUPRA BROKERS mecenasem Polskiego Związku Tenisowego

Z przyjemnością informujemy, że od 25 maja 2020 roku oficjalnie objęliśmy naszym mecenatem Polski Związek Tenisowy. To dla nas zaszczyt i okazja do udziału w wielu przedsięwzięciach użytecznych dla tej dyscypliny sportowej. Będziemy na bieżąco informować o tych ciekawych wydarzeniach i inicjatywach.

"Szlachetna paczka" - fantastyczna akcja społeczna, do której przyłączymy się i my również w tym roku. A tak nasz Oddział w Warszawie zadbał o Rodzinę z projektu "Szlachetnej Paczki" na Gwiazdkę 2018 roku. „Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności”. (o. Fabian Kaltbach OFM)


 

Skontaktuj się z nami