parallax background

EdukacjaNajlepsze ubezpieczenia NNW szkolne i studenckie zapewnia SUPRA BROKERS.

parallax background

Edukacja


Najlepsze ubezpieczenia NNW szkolne i studenckie zapewnia SUPRA BROKERS

Grupowe ubezpieczenia NNW


Ubezpieczenie NNW stanowi ochronę na wypadek zajścia nieszczęśliwego wypadku z udziałem ubezpieczonego dziecka. Zawarcie grupowego ubezpieczenia NNW przez placówki oświatowe umożliwia wynegocjowanie przez nas na Państwa rzecz maksymalnie szerokiego zakresu ubezpieczenia za jak najniższą składkę.
Ubezpieczenie NNW szkolne (w tym sportowe) daje gwarancję ochrony dziecka w szkole, jak również ubezpieczenie dziecka w przedszkolu. Ubezpieczenie przedszkolaka (tzw. NNW przedszkolne) zapewnia bezpieczeństwo dziecku i daje spokój jego rodzicom. Jeżeli zajdzie taka potrzeba jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne ubezpieczenie NNW dla każdego dziecka.

Umożliwiamy naszym klientom zawarcie ubezpieczenia nnw dla swoich dzieci . U nas ubezpieczenia dziennego świadczenia szpitalnego z przyczyn chorobywych obejmują zdarzenia zwiazane z COVID-19.

Indywidualne ubezpieczenia NNWUbezpieczenia NNW szkolne

Jeśli twoje dziecko uczęszcza na zajęcia sportowe, zadbaj o jego bezpieczeństwo. Pamiętaj, jak ważne jest ubezpieczenie dziecka od nieszczęśliwych wypadków. Wykup polisę ubezpieczeniową dla dziecka.
Zabezpiecz finansowo siebie i bliskich. Najlepszym narzędziem do tego będzie polisa NNW dla dziecka lub ubezpieczenie NNW rodzinne.
Ubezpieczenie NNW szkolne możesz wykupić bez wychodzenia z domu (online – czyli przez internet). Przy zawieraniu ubezpieczeń dokonujemy przeglądu ofert wszystkich ubezpieczycieli (w tym AXA, Link4) – podobnie, tylko w dużo węższym zakresie działa tak rankomat.

Ubezpieczenia NNW dla studenta

Ubezpieczenie NNW dla studenta to wsparcie finansowe i pomoc dla studentów w razie nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie działa całą dobę, w Polsce i za granicą.
Umowę ubezpieczenia NNW dla studenta można zawrzeć online. Kupując Ubezpieczenie NNW dla studenta, możesz rozszerzyć je również o ochronę od odpowiedzialności cywilnej (OC). Ubezpieczenie OC i NNW dla studenta zapewnia młodemu człowiekowi maksimum komfortu oraz zabezpieczy jego interesy na wypadek problemów zdrowotnych i prawnych.
Ubezpieczenie studenckie NNW na praktyki jest równie ważne, jak ubezpieczenie na okres studiów. W trakcie odbywania praktyk student może być narażony na ryzyko wypadku. Cena Ubezpieczenia NNW na praktyki jest zawsze ustalana indywidualnie w zależności od zakresu ochrony, a wysokość składki można dostosować do indywidualnych możliwości finansowych.
Ubezpieczenie NNW dla studenta oraz na praktyki możesz zawrzeć samodzielnie lub za pośrednictwem uczelni. W pierwszym przypadku sam dostosowujesz zakres ubezpieczenia do swoich potrzeb. Natomiast studenckie ubezpieczenie grupowe NNW to możliwość uzyskania niższej ceny.

Dlaczego warto zakupić polisę NNW z SUPRA BROKERS:


Ubezpieczenie NNW szkolne lub dla studentów możesz wykupić bez wychodzenia z domu (online)

Polisa obejmuje zdarzenia zaistniałe nie tylko na terytorium RP, ale i poza granicami

Ochrona z polisy zapewniona jest przez całą dobę

Przy zawieraniu ubezpieczeń dokonujemy przeglądu ofert wszystkich ubezpieczycieli

Dbamy, aby nasi Klienci uzyskali ofertę polisy NNW o możliwie niskiej składce, negocjujemy z ubezpieczycielami, w szczególności przy ubezpieczeniach grupowych

Ubezpieczenie szkolne NNW i/lub OC dla studenta oraz ucznia może zostać rozszerzone o ubezpieczenie na życie

w ramach polisy NNW w przypadku nieszczęśliwego wypadku z udziałem dziecka, dziecko lub rodzic będą finansowo chronieni

Korzyści wspólnego ujęcia ubezpieczeń szkolnych NNW dla wszystkich jednostek oświatowo–wychowawczych samorządu wprost pokazują, że w zestawieniu z indywidualnym ubezpieczeniem NNW dla dziecka mają same zalety. Niższa składka, więcej świadczeń, wyższe kwoty odszkodowań realizowane we wspólnym ubezpieczeniu są również korzystniejsze od polis zawieranych tylko dla jednej jednostki.

 

Skontaktuj się z nami