Witamy w

Niestety używasz starej wersji Internet Explorera, dla której wsparcia nie oferujemy. Prosimy zainstaluj najnowszą wersję (11+), bądź skorzystaj z innej przeglądarki.
SupraBrokers Logo

Samorządy

Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie sprawiły, że zdobyliśmy zaufanie największych jednostek administracyjnych w kraju. Współpracujemy z kilkoma tysiącami jednostek z sektora finansów publicznych, w tym powiatami i gminami.

Supra Brokers S.A. funkcjonuje na polskim rynku brokerskim od ponad 20 lat i obsługuje kilka tysięcy jednostek sektora finansów publicznych. Są pośród nich urzędy wojewódzkie, starostwa, miasta, miasta na prawach powiatu, gminy, ale i przede wszystkim, z czego jesteśmy bardzo dumni, Miasto Stołeczne Warszawa.  Specjalistyczna wiedza, profesjonalne kadry, nowoczesne systemy zarządzania operacyjnego, wąska specjalizacja działalności oraz wieloletnie doświadczenie daje Państwu gwarancję jakości obsługi, tak ważne w Państwa sektorze. Obsługujemy również liczne spółki komunalne i firmy publiczne, co stawia nas w pozycji lidera pośród firm brokerskich obsługujących jednostki sektora finansów publicznych oraz pozwala nam bardzo dokładnie znać specyfikę każdego rodzaju aktywności samorządowej począwszy od zabezpieczenia majątku tych podmiotów, kończąc na ubezpieczaniu dzieci i młodzieży uczących się w oświatowych jednostkach samorządowych.