parallax background

Szpitalna Akademia WiedzySzpitalna Akademia Wiedzy Supra Brokers to narzędzie wsparcia dla członków personelu medycznego podmiotów leczniczych. Za pośrednictwem platformy wiedzy Supra e — learning, można poszerzać wiedzę z zakresu prawa medycznego i zarządzania ryzykiem klinicznym.

parallax background

Szpitalna Akademia Wiedzy


Szpitalna Akademia Wiedzy Supra Brokers to narzędzie wsparcia dla członków personelu medycznego podmiotów leczniczych. Za pośrednictwem platformy wiedzy Supra e — learning, można poszerzać wiedzę z zakresu prawa medycznego i zarządzania ryzykiem klinicznym.


O platformie edukacyjnej

Szpitalna Akademia Wiedzy Supra Brokers to narzędzie wsparcia dla członków personelu medycznego podmiotów leczniczych. Za pośrednictwem platformy wiedzy Supra e — learning, można poszerzać wiedzę z zakresu prawa medycznego i zarządzania ryzykiem klinicznym.
Wierzymy, że w pracy medyków poza wiedzą medyczną istotne znaczenie odgrywa także świadomość prawna. Szczególnie gdy przepisów jest tak dużo, a pacjenci bywają roszczeniowi. Łączymy wiedzę medyczną, prawną i doświadczenie na rynku brokerskim w celu innowacyjnego podejścia do zarządzania ryzykiem.

Zakres szkoleń

Za pośrednictwem platformy Supra e-learning członek personelu medycznego może odbyć szkolenie w formie zdalnej (on-line). Szkolenia realizowane są cyklicznie i na żywo podczas bezpośredniej transmisji.
Zakres tematyczny szkoleń dotyczy kwestii związanych z zarządzaniem ryzykiem klinicznym, poprawą bezpieczeństwa pacjentów i jakością w ochronie zdrowia. Podstawowe założenie polityki szkoleniowej stanowi budowa „świadomego, zaangażowanego i współodpowiedzialnego personelu medycznego”.
Szkolenia realizowane są przez dedykowany zespół, w skład którego wchodzą radcowie prawni oraz lekarze dysponujący wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Zasady korzystania

Za pośrednictwem internetowej platformy Supra e-learning członek personelu medycznego ma także nieograniczony dostęp do nagranych webinarów eksperckich, bloga prawnego oraz forum dyskusyjnego.
Uczestnictwo w szkoleniach i dostęp do materiałów znajdujących się na platformie Supra e-learning jest bezpłatne. Dostęp jest możliwy z urządzeń mających dostęp do Internetu tj. telefonu, tabletu, komputera itp.
Udział w szkoleniach i uzyskanie certyfikatu jego ukończenia może stanowić podstawę do uzyskania punktów edukacyjnych związanych z realizacją obowiązku doskonalenia zawodowego przez lekarzy.

Kim Jesteśmy

Właścicielem portalu jest Supra Brokers S.A. jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych w Polsce. Założyciele Supra Brokers S.A. to z wykształcenia lekarze medycyny. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy medycznej i ubezpieczeniowej oraz doświadczeniu w obsłudze brokerskiej podmiotów rynku medycznego staramy się być liderem w zarządzaniu ryzykiem polskich szpitali.
Od ponad 20 lat w ramach naszej specjalizacji współpracujemy ze Szpitalami i personelem medycznym w zarządzaniu ryzykiem. Unikalność platformy e-learningowej polega na tym, że przedstawiamy skomplikowane zagadnienia w przystępny sposób.

Punkty edukacyjne

Uchwała nr 050/KKM/22/P – VIII Prezydium Naczelnej Rady Lekarskiej z dnia 27.01.2022 r. potwierdziła, że Supra Brokers S.A. spełniła warunki do prowadzenia kształcenia podyplomowego lekarzy określonych w art. 19 ust. 2 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty w okresie od 31.01.2022 r. do 31.01.2023 r.
Tym samym zaakceptowano program kształcenia podyplomowego w przedmiocie i zakresie obejmującym kursy medyczne realizowane stacjonarnie i online za pośrednictwem sieci internetowej o tematyce:
Dokumentacja medyczna,
Prawa pacjenta,
Reżimy odpowiedzialności w procesie udzielania świadczeń zdrowotnych,
Standardy wykonywania zawodów medycznych,
Zasady postępowania w stosunku do pacjentów szczególnych,
Zarządzanie ryzykiem zdarzeń niepożądanych w procesie udzielania świadczeń zdrowotnych.

 

Skontaktuj się z nami