parallax background

Ubezpieczenia MajątkoweUbezpieczenia majątkowe to największa odpowiedzialność i obszar realizowanych usług w Supra Brokers. Każdy nasz Klient realizuje te ubezpieczenia z naszym pośrednictwem.

parallax background

Ubezpieczenia majątkowe


Ubezpieczenia majątkowe to największa odpowiedzialność i obszar realizowanych usług w Supra Brokers. Każdy nasz Klient realizuje te ubezpieczenia z naszym pośrednictwem.

Specjalistyczna wiedza ubezpieczeniowa od ponad 20 lat działania Supra Brokers, certyfikaty potwierdzające wiedzę naszych brokerów, a przede wszystkim realizacja ubezpieczeń majątkowych najbardziej wymagających klientów i branż, dają nam podstawę do prawdziwej dumy i zadowolenia w dobrze wykonanej pracy.
Realizacja usług brokerskich w zakresie ubezpieczeń majątkowych dla wartości majątku ponad 46 mld złotych to dowód ogromnych doświadczeń i gwarancja dobrze wykonywanej pracy.

Decyzja o zawarciu ubezpieczenia majątkowego w zakresie all risk czy FLEXA to nie tylko decyzja o wysokości opłacanej składki. Wyjaśnienie i podjęcie świadomej decyzji w tym zakresie to pierwsze z zadań, jakie realizujemy dla naszych Klientów.

Realizujemy usługi brokerskie dla ubezpieczeń majątkowych dla wielu branż:


Publicznej samorządowej

Publicznej i prywatnej szpitalnej

Publicznej komunalnej (zasoby komunalne, wodociągi, oczyszczalnie ścieków i sortownie z wysypiskami śmieci, transport itp.)

Transportowej

Spedycyjnej i logistycznej

Meblarskiej

Budowlanej

Sportowej
Istotnym elementem naszej pracy jest także wskazywanie luk i niedociągnięć w ochronie ubezpieczeniowej. Rekomendacja poprawy bezpieczeństwa obsługiwanego przez nas podmiotu to materiał, jaki często służy właścicielom i zarządzającym do dokonywania kluczowych zmian w działaniu ich przedsiębiorstw, które mają poprawić ich bezpieczeństwo. Wszystko ma służyć kontroli ryzyka prowadzonej działalności.

Powyższe realizujemy w zakresie:

Ubezpieczenia od katastrof naturalnych czy terroryzmu
Ubezpieczenia techniczne
Budowlano-montażowe
Maszyn i urządzeń
Ryzyk informatycznych i cybernetycznych
Ubezpieczenia od utraty zysku – business interruption

 

Skontaktuj się z nami