parallax background

Ubezpieczenia TransportoweWieloletnie doświadczenie we współpracy z przewoźnikami, spedytorami, a także firmami logistycznymi przekłada się na wysokiej jakości programy ubezpieczeniowe dla branży TSL.

parallax background

Ubezpieczenia transportowe


Wieloletnie doświadczenie we współpracy z przewoźnikami, spedytorami, a także firmami logistycznymi przekłada się na wysokiej jakości programy ubezpieczeniowe dla branży TSL.

Nasze doświadczenie pokazuje, że nie składka jest decydującym parametrem przy wyborze ubezpieczyciela przez Klienta a zakres programu ubezpieczeniowego i często sam zakład ubezpieczeń. Na rynku liczy się ubezpieczyciel, który m.in. posiada doświadczenie w likwidacji szkód transportowych (zwłaszcza za granicą), korzysta z rzeczoznawców, którzy potrafią skutecznie odrzucić niesłuszne roszczenie kontrahenta. SUPRA BROKERS współpracuje ze wszystkimi zakładami ubezpieczeń, które są na polskim rynku oraz z ubezpieczycielami z innych krajów Unii Europejskiej. Nie boimy się transferować ryzyka za granicę, jeżeli są ku temu warunki.
Polska jest krajem posiadającym jedną z największych flot samochodowych w Europie. Nasi przewoźnicy skutecznie konkurują z przewoźnikami za granicą, świadcząc także usługi kabotażowe. Dlatego też SUPRA BROKERS wprowadziła szereg rozwiązań systemowych, które chronią naszych Klientów – przewoźników, spedytorów. Bardzo duży nacisk kładziemy na likwidację szkód, zwłaszcza za granicą. W tym celu Spółka podpisała umowy z siecią kancelarii prawnych, które świadczą usługę poza Polską, bezpłatnie dla naszych Klientów. Jest to solidne wzmocnienie, gdyż doświadczenie pokazało nam wielokrotnie, że bez tego wsparcia pozycja naszego Klienta jest słabsza.
Przykład szkody transportowej: Ciągnik siodłowy naszego Klienta wjeżdża na plac budowy, aby rozładować towar. W trakcie rozładunku wózek widłowy uszkadza ciężarówkę polskiego przewoźnika. Teoretycznie wszystko jest w porządku, ale okazuje się, że znika użytkownik wózka widłowego, a na budowie nie ma nikogo.

Takie sytuacje dowodzą, że warto skorzystać z naszego kompleksowego wsparcia.

Nasi Klienci doceniają we współpracy z nami:

bezpieczeństwo w transporcie międzynarodowym poprzez zaangażowanie kancelarii prawnych za granicą bez dodatkowych kosztów dla Klienta

zróżnicowanie rozwiązań ubezpieczeniowych wdrażanych dla przewoźników, spedytorów, firm logistycznych

realizacja projektów dla spedytorów o zasięgu światowym w transporcie intermodalnym

 

Skontaktuj się z nami