Jak skupić mieszkańców samorządu wokół idei ubezpieczenia szkolnego NNW?

Ubezpieczenie NNW dla dziecka. Trzy sprawy, o których powinieneś pamiętać
31 sierpnia, 2020

Od wielu lat na końcu łańcucha pokarmowego rynku ubezpieczeń są ubezpieczenia szkolne od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). Zupełnie niesłusznie i niesprawiedliwie. Uczestnicy tego rynku, m.in. samorządy, ubezpieczyciele, dyrektorzy szkół, przedszkoli, brokerzy ubezpieczeniowi i agenci nie wiedzą jeszcze, w którą stronę zmierza nasz rynek. Powiedzieć dzisiaj, że ucieka on do internetu, to jak nic nie powiedzieć. Oczywiście trzeba być z ofertą w internecie, to jasne.

W Supra Brokers uważamy, iż istota tych ubezpieczeń powinna być zachowana – powinny one dotyczyć następstw nieszczęśliwych wypadków. Analiza ogólnych warunków, ofert ubezpieczeniowych, stron internetowych dostępnych produktów niestety nie napawa optymizmem. Oczywiście brokerom, jest łatwo zrozumieć trudny język ubezpieczeń.

Czy klientom? Wątpię. Tak więc widzimy, że produkty ewoluują, oferta się krystalizuje. Jako branża jeszcze nie do końca poradziliśmy sobie z mrocznym sferami ubezpieczeń NNW z przeszłości, a mianowicie „coś za coś” – my Wam polisę, wy nam kredę do szkoły lub telewizor.

Od 5 lat w Supra Brokers realizujemy dla naszych klientów samorządowych ideę grupowego podejścia do kwestii NNW szkolnego. Organizujemy przetarg bądź zapytanie ofertowe, zbieramy oferty z rynku i wybierana jest ta najlepsza. Tak się składa, że od 5 lat nasza oferta zdecydowanie przewyższa wszystkie inne dostępne na rynku. Idea konsolidacji ubezpieczeniowej, którą tu realizujemy, w wymierny sposób przekłada się na wymierne korzyści dla:

  • rodziców i dzieci, którzy otrzymują bardzo dobre ubezpieczenie
  • samorządu, który poprzez ideę konsolidacji dostarcza mieszkańcom skuteczne
    i atrakcyjne rozwiązanie w postaci ubezpieczenia NNW szkolnego
  • dyrektorów jednostek oświatowych, gdyż otrzymują cały proces NNW w postaci transparentnego, wyposażonego w dobrą ofertę, rozwiązania.

Ideę łączenia społeczności z samorządem realizujemy, wspierając jednostki samorządowe (szkoły, przedszkola, żłobki) przy wyborze najlepszej z możliwych ofert. Takiej, która pozwoli rodzicom być spokojnym o to, że w razie wypadku nie zostaną bez wsparcia. Oczywiście w sposób dobrowolny.

W tym roku uruchomiliśmy portal transakcyjny, www.nnw24.pl, w którym już teraz każdy nasz klient może zakupić ubezpieczenie NNW. Jak wspomniałem, nasza oferta została pozyskana dla części samorządów po przetargu, a dla części – po zapytaniu ofertowym. Jest lepsza niż w ubiegłym roku, posiada bardzo atrakcyjne opcje i wysokie świadczenia. Ubezpieczenie można wykupić online na stronie www.nnw24.pl

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ofertą. Jeśli jakiś samorząd, który chce skorzystać z takiej oferty, prosimy o kontakt do nas. Wykonamy zapytanie, pozyskamy ofertę i wystawimy portal do przystąpień dla Waszych jednostek, rodziców i dzieci.

Oferta Supra Brokers opiera się o 4 warianty ubezpieczenia. Składki roczne to 30 zł, 50 zł, 70 zł, 120 zł.

W ofercie Supra Brokers są ponadprzeciętne wysokości świadczeń. I tak w ryzyku zgonu ubezpieczonego w wyniku wypadku w placówce oświatowej w wariancie za 120 zł rocznie otrzymujemy aż 320.000 zł odszkodowania. Kiedy w tym samym wariancie połączymy wysokości świadczeń zwrotu kosztów leczenia, rehabilitacji czy zakupu przedmiotów ortopedycznych po wypadku, czy przedmiotów rehabilitacyjnych to uzyskujemy 48.000 zł limitu tych wydatków na rok. To ogromna kwota i realna wartość dla rodziców i ich prawnych opiekunów po zdarzeniach, które do przyjemnych nie należą i konieczne jest wtedy dobre, sprawne i skuteczne wsparcie finansowe.

Zachęcamy naszych klientów do odwiedzenia strony www.nnw24.pl a klientów potencjalnych tym bardziej, ale zawarcie ubezpieczenia będzie musiało być poprzedzone pełnomocnictwem dla Supra Brokers i zapytaniem ofertowym.

Komentarze są wyłączone.